Kaanestaari esimene fotosessioon

Expressions esitleb suures valikus moetrende tervest maailmast. Kaanestaari konkursi esimene fotosessioon leidiski aset Expressionsi moeaksessuaaridega, mis sobivad nii vabaaja, kui ka pidulike rõivaste juurde ning erilisteks sündmusteks.
Yes Right Models modelliagentuuri manager Alex Castaldi ja YRM Balti- ning Skandinaaviamaade esindaja Polina Rubtsova korraldasid kaanestaariks pürgijatele päev enne võistluspildistamist laheda treeningpäeva. Selle tulemusena oli noortel modellidel võistluspäeval juba rohkem enesekindlust kaamera ees poseerida. Fotograafid Anna Kuriljonok ja Diana Olesjuk tegid oma tööd suure kire ja pühendumusega. Videoklipid valmisid Priit Jõesaar`e käe all (Film Factory). Ülivahvad noored kõik, kellega koos töötada!
Stilist Alli-Liis Vandel koos Mohito, River Islandi ja Reservediga valisid võistlejatele sobilikud rõivad. Soengutiimi moodustasid Ilusalong RandRilu rõõmsad juuksurid Jaanika Miilmann ja Triin Kõrgmaa, kes kasutasid Kevin Murphy tooteid. Egle Ainumäe juhitud jumestustiimi kuulusid Triin Klaas, Triinu Halliste, Zoja Nova ning Viktoria Eva, kelle pintslite all ja Max Factor toodetega valmisid imekaunid meigid.