KAANESTAARI KONKURSS “I Want To Be a Role Model”

 

Anna hääl oma lemmikfotole ja lase meediateemaline arutelu lendu!

Mürgitatud meedia on nagu varjatud suhkur, tekitades sõltuvustust, hoides meid vangis. Salakavalalt poevad moondunud uudised meie ajukäärude vahele ja panevad meid tundma ennast väärtusetult, jõuetult, hingetult. Lonks eeterlikku viha ja hommikune kiire amps kriitikat annavad meile pettetunde, et elu me soontes veel voolab. Üks tükike magusahvatlevat klatši ja me tunneme ennast korraks jälle hästi.

Kas mõista süüdi või süüdimatuks? Võid olla küll hall hiireke, aga hiir sinu käes näitab võimu. Kas klikata pealkirjal, “Punane, nagu õun”, mis Lumivalgekesele saatuslikuks sai või valid hingele tervema tee? Oled enda elu kohtunik. Otsus on nüüd sinu käes.

Fotod kannavad sõnumit, modellideks on Eesti tuntud influencerid, kes annavad meile head eeskuju oma sajaprotsendilise positiivsusega. Mis on nende positiivsuse saladus? Negatiivse meedia vältimine?

 

 Ühelt IP aadressilt saad iga kuue tunni tagant anda hääle oma lemmikfotole!

[fv id="65"]<!-- [et_pb_line_break_holder] --> <!-- [et_pb_line_break_holder] --> <!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Meeskond

Fotograafid: Elina Lait ja Kristjan Juusu

Stilist: Paula Kivimäe

Jumestus: Laura Taal  ja Kärt Harolski

Ehted: Skarbel

Riided: Reserved

Fotolavastuse esemed: Sõbralt Sõbrale

Mine viska pilk peale ka eelmisele fotohääletusele, vaata kes kogus eelmisel nädalal kõige rohkem hääli!

Mida põnevat on oodata järgmistel nädalatel? Modellid kehastuvad filmikangelasteks. Jutustavad negatiivse meedia tarbimise tagajärgedest.  Näitavad meile, et sport ei takista elamas. Huvitavad lokatsioonid ja situatsioonid, mis fotodel kajastatud, panevad meid ümberhindama oma seniseid tegevusi. Elu on väärt nimelt elamist!

Suursugune ooperimaja võib esimese hooga kõhedust tekitada. Mida selga panna? Keda kaasa kutsuda? Kuhu telefon jätta? Vastused saad Rahvusooper Estonia hääletusnädalal, mil toome sinuni fotod, mis avavad ukse maagilisse teatrimaailma!

Mida teeb influencer ilma korraliku kaamerata? Sellel hääletusnädalal näed oma silmaga, mida kõike saab teha ühe Panasonic  hübriidkaameraga. Modellid kehastuvad rollidesse, mis loovtiim nende jaoks välja valis. Stilistika, värvid ja puhas rõõm!

Raamatute lugemisest võib sõltuvusse jääda, õnneks ei saa raamatud kunagi otsa. Vähemasti mitte Rahva Raamatus. Raamatute hääletusnädalal toome sinuni fotod, mis inspireerivad raamatutega lähemalt tutvust tegema!