Liisa Pärnpuu

“Et mul on neli väiksemat õde-venda, puudutab mind eriliselt teema milleks on kiusamine. Tänases maailmas on kiusamine kolinud mingil määral kooliseinte vahelt üle internetti ja on ääretult kurb näha, et ka täiskasvanud sisuloojad ei anna endale aru, kuidas nad noorematele kiusu õhutamisega jälje jätavad. Käesoleva kampaania käigus soovin väga rõhutada asjaolu, et eeskujuks olemine ei ole mitte ainult meie – täiskasvanute – eesmärk, vaid ka kohustus.
Olen juba koolieast saati olnud kategooriliselt kiusamise ja kiusajate vastu ja üritanud anda enda panust, olgu siis toetava sõnaga kiusatavale, või vastuastudes kiusajatele, et inimesed tabaks ära olukorra tõsiduse. Tihtipeale ei anta endale aru, et lapsed on mõjutatavad kõigest, mis neid ünbritsevas maailmas toimub ja nooruspõlves kogetud rumalad tükid, võivad armistada inimese kogu eluks. On vast paratamatu, et kius ja kiuslikkus ei kao igapäevaelust veel nii pea. Seda enam, peaksid sisuloojad võtma enda südameasjaks eeskujuliku rolli edastamise nii lastele, noortele kui ka eakaaslastele.”

Liisa kehastus see nädal kassnaise rolli, et päästa maailm kiusajate käest. Kassnaiselikult osav ja võluv Liisa tahab maailma parandada sellega, et näitab noortele head eeskuju, pöörates kiusamisele aktiivselt tähelepanu ja julgustades ka teisi seda tegema.