Uue põlvkonna interaktiivne

                lavašou pop YU up

“Pole vahet, kui vana, noor,

peenike, kurvikas, blond, brünett

oled – sina oled parim kunst, mis

planeet Maaga juhtunud.“

Toome moevoolud kastist välja, sütitades halli massi loova energiaga. Sõna saavad uue põlvkonna trendiloojad, eesti noored rõivadisainerid ja stilistid.

Tõstame noorte enesehinnangut, aidates neil rõõmu tunda enda isikupärasest välimusest.

 

Mis toimub?

Pärnu Keskuse ees Martensi väljakul,  2.august algusega kell 18.00. Muusikat teeb DJ Christian Saburo, kes ka Weekend Festivalil plaati keerutab.

Valime rahva seast kolm noort, kes end modellina proovile soovivad panna. Stilisti moetundliku silma ning jumestuskunstniku kuldse käe all saavad nad uue ja põneva väljanägemise. Ürituse teema on “Festivali moodi”. Spetsiaalselt ettevalmistatud fotonurgas teeme kolmest modellist vinged fotod, ning riputame need ürituse lõppedes kolmeks päevaks avalikuks rahvahääletuseks YU veebikeskkonda, kus rahval on võimalus valida oma lemmikfoto.

Särtsakad õhtujuhid veavad lõbusat vestlust nii jumestaja, juuksuri, stilisti, fotograafi kui ka saatekülalistega ning tutvustab pealtvaatajatele uusi ja põnevaid moe- ning ilutooteid.

Ürituse täielik meediakajastus leiab aset YU veebiplatvormil. Kogu ürituse teema on jälgitav sotsiaalmeedia kanalites nädal enne- ja pärast üritust.