Kaanestaari konkurssi 3. hooaeg ja  2. nädal.

Heategevusprojekt “Kus kass on?”

 

Kas teadsid, et Eestis hukatakse igal aastal 20 tonni üleliigseid lemmikloomi, kes varjupaikadest jäätmetena hävitamisele viiakse?  

Sina saad seda numbrit vähendada. Adopteerides varjupaigast kassi või koera, vabastad tema koha sedasi järgmisele loomale, keda ei pea hukkama. Kui Sa teist lemmikut endale seltsiks juurde ei taha võtta, saad loomaomanikuna parandada olukorda ning oma loom steriliseerida. Nii ei tooda ta juurde järglasi. Isegi, kui leiad oma lemmiku järglastele uued peremehed, võtad Sa sellega võimaluse varjupaigas juba sündinud ja kodu igatsevalt loomalt.

Vaatame kõik koos korraks oma ninaesisest kaugemale ja küsime endalt: „Kus kass on?“

Tähelepanu armastav ja paimaias kiisupoiss Porthos on hetkel pildil koos Getteriga. Aga ta otsib kodu ja ootab sind!

Pehme sulekarvaga kassipoiss laseb end modell Elinal kutsuda mõnusaks Marceliks. Oma vanust hoiab ta saladuses aga kes teab, äkki ütleb sulle, kui ta endaga koju viid!

Kiisupojad Kassandra ja Kristofer-Felix on Pauline rinnal lahutamatud – poseerivad koos, mängivad- ja magavad koos. Kui sa neisse just nüüd ära kiindusid, siis saad õele-vennale kohe järgi tulla.

Airabella on sättinud end Sandri sülle ja tõestab, et tal on täiesti töökorras nurrumootor. Tule ja silita seda tõelist iludust ja kingi talle armastav kodu.

Tänavakass Ellen poseerib pildil koos Dorisega. Aga meie noorim meeskonnaliige Kati on Ellenisse juba hingepõhjani kiindunud ning ootab teda fotoseina kõrval, et ta endaga kaasa võõta. Nüüd on Ellenil soe kodu ja armastav ning turvaline keskkond.

Freddie poseerib korraks koos Anete Liga kuid laseb siis kohe platsilt jalga. Rahulik kassihärra ei hooli rambivalgusest karvavõrdki. Kui ka sina oled tagasihoidlik, siis sobite lausa suurepäraselt.

Abraham, kõige paksem triibik, sätib end koos Johannaga pildile. Johannale väga meeldib Abrahamiga poseerida, armas varjupaiga kiisu igatseb aga hoopis perepilti.

Eelmisel pühapäeval, 29.jaanuaril, korraldasime kaanestaari konkursi raames heategevusprojekti loomade varjupaigale Pesaleidja. Fotosessioon toimus Stuudio35 ruumides.  Ausalt, ega meist keegi ei teadnud mida oodata. Kogu meeskond oli põnevil ja kõigeks valmis. Kohale saabus 8 kassi, mõned neist hoiukodudest ja mõned varjupaigast. Selgus, et kiisumiisud olid pildistamisega varemgi kokku puutunud ja nii mõnigi lausa nautis rambivalgust.

Tänu T-Shirt Store kauplusteketile kandsid modellid t-särke, mis tõstatavad ühe olulise küsimuse: “Kus kass on?”  Ka Sina saad aidata sel sõnumil levida. Näita, et hoolid kodutute loomade näol ühiskonna ühest kõige abitumast seltskonnast. Ostes kampaaniasärgi, aitad levitada head sõnumit ning toetad Pesaleidjat. Iga ostetud T-särgi eest annetad Pesaleidjale 10% ostusummast