Vali lemmik-outfit ja osale loosimises!

Mood on mäng ja igaüks meist mängib seda isemoodi…

Stockmanni keskuses toimus meelelahutuslik Pop YU up moe- ja ilupäev! Walk-in ilustuudios sai nautida kiireid iluampse ja lasta ennast fotonurgas tasuta pildistada. Meelelahutuslikus lavaprogrammis astusid erinevatele väljakutsetele vastu tuntud blogijad Liisa Pärnpuu ja Kätriin Kübar.

Blogijad proovisid käsitöökosmeetikat brändilt Signe Seebid. 

 

Blogijate ja publiku janu kustutas terve päeva jooksul DEVIN’i aluseline vesi.

Energilise ja värvika moešou käigus esitlesid YU modellid Stockmanni sügishooaja trendikaid riideid. Igaüks nii isemoodi. Millist moodi mängid sina?

 

Hääletamine on lõppenud. Palju õnne Anette Tammik!

[fv id="75"]

Meeskond

 

Modellide fotograaf: Andra Hamburg

Ürituse fotograafid: Roosi Sõsa ja Kadri Tiganik

Stilistid: Kadri Vahar, Berbel Lätt ja Anna Kutuzova

Jumestused ja soengud: Walk-in ilustuudio

Ehted: Stockmann ja Skarbel

Riided: Stockmann

Multifunktsionaalse täisnahast käekoti võitis Teele Tammik. Palju õnne!

Anna hääl enda lemmik outfit`ile ja osale loosimises!

Mis on Pop YU Up moe- ja ilupäev?

 

Moe-ja ilupäev on meelelahutuslik üritus, mis toimub vaid mõned korrad aastas erinevates kaubanduskeskustes. Ürituse raames on avatud walk-in ilustuudio, kus saab lasta endale särava õhtumeigi teha või enda peal uusimaid soengutrende katsetada. Külastajatel on võimalus stilist šopingutuurile kaasata ning jäädvustada end koos sõpradega pop-up fotostuudios. Õhtune meelelahutusprogramm ja moešou hoiavad kursis värskete moe- ja ilutrendidega.

Stockmanni moe-ja ilupäeva sponsoriteks olid Signe Seebid, MERIKH kotid, LYCIA roll-on higistamisvastased pihustid ja Devin vesi. Ilustuudios toimetasid andekad ilutegijad: juuksurid Andres Pogrebnõi ja Malle Jõgeda ning jumestajad Ave Rüütel ning Kaisa Uustalu. Ürituse jäädvustasid fotograafid Kadri Tiganik, Roosi Sõsa ning Andra Hamburg. Päevajuht Ida Isabel Kert hoidis rahva meeleolu üleval. Muusikat tegi DJ Kevin Siim.