“Pole vahet, kui vana, noor, peenike, kurvikas, blond, brünett oled – Sina oled parim kunst, mis planeet Maaga on juhtunud.“

Augustikuu teisel kuupäeval, vahetult enne Weekend Festivali, korraldasime Pärnu Keskuses meelelahutusliku ürituse pop YU up. Publiku hulgas andsime võimaluse kolmele noorele, kes said proovida ihaldatud modelli rolli ja kuuekümne minuti jooksul said nad endale uue välimuse teemal “festivali moodi”. Iga modell kandis eraldi sõnumit, mis andis edasi Z generatsiooni väärtushinnanguid.

Kutsusime publiku seast osalema kolm noort, kes stilisti Lisann Salujõe, jumestaja Aliis Sepp ja juuksuri Susanna Eerik käe all said uue ja põneva väljanägemise teemal “Festivali moodi”. Sõna said uue põlvkonna trendiloojad, kes hindavad välimuses pigem isikupära, kui ühiskonna poolt kehtestatud iluparameetreid. Esitlesime killukest Eesti noorte ja andekate moedisainerite, Kirke Talu, Ester Soidla ja Anni Kivisto, loomingut, kombineerides neid globaalseid moetrende peegeldava rõivabrändiga Monton, kiirmoebrändiga New Yorker ja kingakauplusega Danija, luues nõnda uue põlvkonna moodi.

Vaimustavad õhtujuhid Kelly Saatmann ja Anti-Holger Mutik tegid õhtu põnevaks ja lõbusaks. Kujundatud oli fotonurk, kus valmisid fotod, mis kannavad endas sõnumit ja riputati rahvahääletuseks üles siia lehele.

Pärnu Pizzakiosk varustas meie meeskonda värskete smuutide ja paksupõhjaliste suussulavate pitsadega. T-Shirt Store, et trükkisid meie meeskonnaliikmete seljale tugeva sõnumi. Mängu ja lusti jagus meil üritusel küllaga, kui istusime ja keerlesime ülimugavatel ratastega  Terviseabi.ee istepallidel. Oleme tänulikud Mileedi Lillepoele Pärnu Keskuses, kes kaunistas pop YU up lava uhkete lillebukettidega. I.L.U. pood varustas meie juuksurit NAK juuksehooldustoodetega ja aitäh Goldwell juuksehooldustoodete eest, tänu millele said meie modellidest päevakangelased endale säravad soengud! Fotonurga varustamisega aitas meid Fotoluks. Auhinna meie vapratele modellidele pani välja Goldwell ja Essence. Weekend Festivali noorim esineja DJ Christian Saburot tegi muusikat.

The Body Shop oli esimene globaalne ilubränd, kes võitles loomadel testimise vastu. Loomade piinamine jätkub vaatamata sellele, et eksisteerivad usaldusväärsed alternatiivid. Koostöös Cruelty Free Internationaliga kogub The Body Shop allkirju, et see julmus lõppeks.

KARTONGIST MÖÖBEL

Re-board ehk taaskasutatav ning keskkonnasõbralik moodus luua oma firma sümboolikaga efektset mööblit, stende ja reklaamriiuleid, mis sobivad ka näiteks nõupidamis- ja/või teenindusruumidesse. Kerge, ent samas jäigast papist Re-board on kestev ning sobib igapäevakasutusse. Grano kataloogist saad valida valmistooted ning lasta neile printida just sellist disaini nagu ise soovid.

FOTOTRÜKK

Kasuta suureformaadilisi fotosid sisekujunduses. Telli enda tehtud foto koju, kontorisse või kingituseks. Sinu foto muutub kunstiteoseks ja annab sära igale ruumile. Võimalik trükkida ka pilte näituse tarbeks.

Grano Digital AS prindib fotod kvaliteetsele 375 g lõuendile ja paigaldab puidust 20 mm paksusele alusraamile. Pilt jätkub raami külgedel. Perfektne viimistlus tagab suurepärase tulemuse, mis kaunistab interjööri. Komplektis on kiiludega raam ja tross ning aasad riputamiseks.

PILATEN` Eesti tootevalikusse kuuluvad kõrgekvaliteedilised tooted, mis on mõeldud neile, kes peavad lugu sügavpuhastavast näohooldusest. Tooted on mõeldud igale inimesele, alates 16. eluaastast. Kasutades PILATEN’i tooteid regulaarselt on võimalik võidelda komedoonide, akne, liigse rasu ning mustuse vastu näonahal.

Krunnipea butiik on Eesti disaini kodu, mis toob inimesteni imelist disainerite käsitööd ja loomingut. Butiigi valikust leiab ehteid, aksessuaare, keraamikat,  kodusisustust,  rõivaid ja palju muud ilusat.

Krunnipea Butiik kannab ka kingituste poe eesmärki ja seda mitte ainult naistele. Valikus on põnevaid kingitusi ka noormeestele.

Tule ja uudista tooteid  veebipoes või külasta disainipoode, mis asuvad Pärnus aadressil Port Artur 1 ja Tallinnas, Kaarli pst 7.

Modellidele on auhinna välja pannud Goldwell ja Trihholoogiakeskus. 

DS Color Shampoo- läiget lisav šampoonmis toob värvi kirkuse koheselt esile  ja muudab värvi kulumise minimaalseks ning DS Color läiget lisav palsam , mis vähendab koheselt pusasid ja muudab värvi kirkaks.

Trihholoogiakeskuse poolt on kingikotis 50€ eest kvaliteetseid juuksehooldustooteid. Trihholoogid on peanaha – ja juustespetsialistid, kes aitavad erinevate peanaha ja juustega seotud murede korral. Trihholoogiakeskus teeb peanaha – ja juusteuuringuid.