Vali oma lemmik outfit ja osale loosimises!

Mood on mäng ja igaüks meist mängib seda isemoodi…

Stockmanni keskuses toimus meelelahutuslik pop YU up moe- ja ilupäev! Walk-in ilustuudios sai nautida kiireid iluampse ja lasta ennast fotonurgas tasuta pildistada. Meelelahutuslikus lavaprogrammis astusid erinevatele väljakutsetele vastu tuntud blogijad Liisa Pärnpuu ja Kätriin Kübar.

Blogijad testisid laval ilutooteid brändilt Signe Seebid. 

Publiku janu kustutas DEVIN aluseline vesi.

Energilise ja värvika moešou käigus esitlesid YU modellid Stockmanni sügishooaja trendikaid riideid. Igaüks nii isemoodi.

Millist moodi mängid sina?

 

Milline on Sinu lemmik outfit? Hääleta ja võida MERIKH multifunktsionaalne ja stiilne käekott!

 

Hääletada saab alates reedest, 31.08 kell 21.00 kuni reedeni 07.09 kell 21.00. Ühelt IP aadressilt saad anda iga kuue tunni tagant hääle enda lemmikule!

[fv]

Meeskond

Modellide fotograaf: Andra Hamburg

Ürituse fotograafid: Roosi Sõsa ja Kadri Tiganik

Stilistid: Kadri Vahar, Berbel Lätt ja Anna Kutuzova

Jumestused ja soengud: Walk-in ilustuudio

Ehted: Stockmann ja Skarbel

Riided: Stockmann

Kõikide hääletajate vahel loosime 7.septembri õhtul kell 22.00 välja MERIKH multifunktsionaalse täisnahast käekoti.

Anna hääl enda lemmik outfitile ja osale loosimises!

Mis on moe- ja ilupäev?

Moe-ja ilupäev on meelelahutuslik üritus, mis toimub vaid mõned korrad aastas, erinevates kaubanduskeskustes.  Ürituse raames on avatud WALK-in ilustuudio, kus saab lasta endale teha särava õhtumeigi või katsetada enda peal uusimaid soengutrende. Külastajatel on võimalus kaasata stilist šopingutuurile ning jäädvustada end koos sõpradega fotostuudios.  Õhtune meelelahutuslik programm ja moešou hoiavad kursis värskete moe- ja ilutrendidega.

Stockmanni moe-ja ilupäeva sponsoriteks olid Signe Seebid, MERIKH kotid, LYCIA roll-on higistamisvastased pihustid ja Devin vesi. Ilustuudios toimetasid andekad ilutegijad, juuksurid Andres Pogrebnõi ja Malle Jõgeda ning jumestajad Ave Rüütel ning Kaisa Uustalu. Ürituse jäädvustasid fotograafid Kadri Tiganik, Roosi Sõsa ning Andra Hamburg. Päevajuht Ida Isabel Kert hoidis rahva meeleolu üleval. Muusikat tegi DJ Kevin Siim.