Doris Lepmets

Dorisel tekkis võimalus piiluda tulevikku ja rännata aastasse 2030. Vaata SIIN millist tulevikuametit ta katsetas. Ka sinul on võimalus end sellel positsioonil proovile panna ja võita CV Online poolt väljamakstav kuupalk 899 € (neto).

*

Tänavakass Ellen poseerib pildil koos Dorisega. Aga meie noorim meeskonnaliige Kati on kiisusse juba hingepõhjani kiindnud ning ootab teda fotoseina kõrval, et ta endaga kaasa võtta. Nüüd ongi Ellenil soe kodu ja turvaline keskkond. Loe rohkem SIIT

*

Dorisele meeldib kõige rohkem lugeda raamatuid, mille sisu on inimestevahelistest suhetest. Ta on ise väga romantilise maailmapildiga inimene. Kõik, mis seondub armastuse, romantika ja suhetega on talle väga meeltmööda. Dorise üks lemmikumaid raamatuid on “Mina enne Sind” ja kindlasti ka kōik John Green’i kirjutatud raamatud.

Esimene riik, kuhu Doris modellina reisida soovib, on USA, täpsemalt New York. Juba väikese tüdrukuna vaatas ta tänu filmidele New Yorki, kui suurt moelinna. “Mul oleks väga suur au teha oma esimesed modellindusega seotud tööotsad just seal,” ütleb Doris.

Inimeste juures märkab ta esimesena huuli. Huuletelt saab väga hästi lugeda emotsioone ja tundeid. Dorise meelest on huuli väga huvitav jälgida ka sellepärast, et nad on kõik nii erineva ja erilise kuju ja värviga.

Peale gümnaasiumi lõpetamist plaanib Doris vōtta natuke vaba aega ja tegeleda reisimise ja modellindusega. Hiljem soovib ta jätkata õpinguid ülikoolis ning saada hambaarstiks. Modellist hambaarst – miks mitte!