Kaanestaari konkurssi 3. hooaeg ja  5. nädal.

Jazzirütmide saatel.

Kaanestaari konkurssi 3. hooaeg ja  5. nädal.

Seekordne fotosessioon toimus jazzirütmide saatel. Koostöös Jazzkaare ja Eesti Jazzliiduga korraldasime kaanestaari konkursi viienda vooru pildistamise ülivinges Philly Joe´s jazziklubis.

Sandri fotopartneriks osustus Mihkel Mälgand, kes on nõutud ja hinnatud kontrabassi ja basskitarri mängija nii jazz kui ka popkoosseisudes. Sügisjazzi raames astus ta üles erikoosseisus Neli Kontrabassi, mis tõi fookusesse neli väga talendikat bassimängijat. Tallinn Music Weeki jazzi laval esineb ta uues duos koos Kadri Voorandiga.

Dorise fotopartneriks oli saksofonimängija Mairo Marjamaa, kes on silma paistnud juba varasest noorusest ning koos pianistist venna Holger Marjamaaga vallutasid nad juba siis Eesti jazziklubisid. Sel aastal aktiivselt alustanud Mairo Marjamaa Kvartett võeti Eesti Jazzliidu kontserdil väga hästi vastu ning sellega astutakse üles ka kevadisel Jazzkaarel.

Pianist Joel Remmel on pärit muusikute perest, tema isa Taavo ning vend Heikko on mõlemad suurepärased kontrabassimängijad. 2011. aastal pälvis Joel Noore Jazzitalendi auhinna ning omanimelise trioga on välja antud ka mitu albumit ja planeerimisel on uus looming. Joel teeb koostööd ka Eesti ühe nõutud naisartisti Maarjaga. Fotole jäädvustasime ta modell Anete Li´ga.

Modell Elina fotopartneriks oli väsimatu trummar ning Philly Joe´s jazziklubi üks asutaja Reigo Ahven. Reigo mängib arvukates jazzansamblites, popkoosseisudes, sealhulgas Lenna bändis ning viib läbi ka trummitöötubasid lastele. Muusikute ja muusikafännide poolt tuliselt armastatud Philly Joe’s jazziklubi pälvis 2016. aastal ka Jazziedendaja tiitli.

Fotosessioonil osalesid: modellid Doris, Anete Li, Elina ja Sander, Yes Right Models modellide mänedžer Alex Castaldi, Yes Right Models Balti- ning Skandinaaviamaade esindaja Polina Rubtsova, Yes Right Models noorfotograafid Anna Kuriljonok ja Diana Olesjuk ning videograaf Giamoco Brenna. Jumestajate tiimi moodustasid Egle Ainumäe, Zoja Nova, Triinu Halliste ning Max Factor. Seongumeistriteks olid Risto Pillaroo, Raimo Suviste, RandRilu salong ning Kevin Murphy.

Rõivabrändidest olid esindatud Vero Moda, Jack & JonesEsprit ning Kopli Vintaaž. Teemakohase stilistika eest hoolitsesid EKA moestilistika eriala esimese kursuse tudengid Kadri Vahar ja Margrit Malva.

Kaanestaari konkursi suur idee on anda võimalus noortele projektis ise käed külge panna. Modellide näol on tegemist new face´idega, kes pole täna veel seotud ühegi modelliagentuuriga, kuid kelle suur soov on valdkonnas end proovile panna. Kaamera taga toimetavad kirglikud algajad fotohuvilised, kes on valmis parima tulemuse nimel kasvõi öösel töötama. Jumestajad moodustavad aga andekad noored, kes soovivad oma portfooliot täiendada. Kõiki neid noori juhendavad oma ala professionaalid, eesmärgiga aidata teha enesekindlaid valikuid edukama tuleviku suunas.