YU on platvorm noortele andekatele loovtalentidele, et saada avaldatud. Otsime pidevalt uue põlvkonna trendiloojaid ja visionääre, disainist-, kirjandusest-, stilistikast-, fotograafiast-, moekunstist-, kirjandusest-, filmi – ja helikunstist, muusikast huvituvaid noori, kes on veel oma karjääri alguses ja vajavad hüppelauda. Pakume võimalust ambitsioonikatele loovtalentidele, kes soovivad teha karjääri aga ei oska kuidagi alustada. Otsime noori, kes on julged avaldama kultuuri, moe ja kunsti osas oma seisukohti. Me toetame noorte soovi luua, näha ja anname neile võimaluse „käed külge“ panna.

 

KAASTÖÖDE ESITAMISE JUHEND:

Esitades meile oma kaastöö kinnitad, et sul on luba ja autoriõigus anda see levitamiseks YU Meediale ja kõigile meie koostööpartneritele. Meie ja meie koostööpartnerid ei vastuta mitte mingil moel kui sinu esitatud kaastöö autoriõiguste osas tekib hilisemalt kahtlusi. See teadaanne kehtib kõigi esitatud kaastööde kohta. Need reeglid kehtivad kõigi kaastööde esitajate puhul, olenemata sellest kas neid on loetud või mitte. Kaastööde esitamise eest me ei jaga tasuta ajakirju. YU Meedia ei vastuta kulude eest, mis kaasnevad kaastööde produtseerimisega, samuti ei ole kaastööd tasustatud. Kaastööd peavad olema esitatud lingina aadressil toimetus@yu.ee ja dokumendikaust nimetatud kaastöö esitaja nime järgi, et me leiaksime need kiiresti üles.

Kui kaastöö (fotod, tekstid, videod vms) on YU Meedia poolt aktsepteeritud, siis EI TOHI see olla eelnevalt avaldatud mitte kusagil sotsiaalmeediavõrgustikus, veebilehel, mujal ajakirjas, jne. ega PÄRAST kaastöö avaldamist YU meediaplatvormil 30ne päeva jooksul. Küll aga on Sul õigus jagada kaastööd (lingitult), mis on avaldatud YU Meedia kanalites.  Meil on õigus kaastöö tagasi lükata kui ükskõik millist kaastöö esitamise juhendit on rikutud või viimase minuti muudatuste tekkides.

Kõik kaastööd peavad olema laetud üles kas Google Drive`i, Dropboxi või sarnastesse pilveserveritesse. Kõik fotod peavad olema kõrge resolutsiooniga. Me ei aktsepteeri kaastöid mis on lisatud e-kirja manusena. Sellisel viisil lisatud kaastööd kustutatakse ilma avamata. Kõik kaastööd, mis on saadetud ilma korraliku meeskonnanimekirjata kustutatakse. Ära palun saada fotosid, millele on peale märgitud tekstid või logo.

Palun pane tähele: Me ei jaga tasuta ajakirja eksemplare!

 

Fotograafi kaastöö:

Lubades YU Meedial avaldada oma kaastöö, tagad sa meile loa kasutada seda nii meie printajakirjas, veebilehel, turundusmaterjalides, videotes kui ka teistes keskkondades ning formaatides levitamise ja sisuloomise eesmärgil. Palun saada kõrgekvaliteedilised pildid mis on kooskõlas “Kaastööde esitamise juhendiga”.

 

Disaineri kaastöö:

Kui sa oled disainer või sa oled loonud oma moe- või tootebrändi ning otsid avaldamist, siis palun saada meile e-kiri pealkirjaga „Disaineri kaastöö“. Lisa tootefotod, link oma kodulehele ja lühike brändi kokkuvõte/tutvustus. 

 

Foto kaastöö:

Palun lisa oma avaldusega kõik foto valmimisega seotud meeskonna nimed. See peab sisaldama (aga ei ole limiteeritud) fotograafi nime, juuksur, jumestaja, stilist, modelli nimi, assistent jne. Reeglid foto kaastööks on samad nagu “Kaastööde esitamise juhendis”.

 

Rõivaste nimed ja tunnustus:

Kõik rõivanimed peavad olema selgelt esitatud, samuti pildi faili nimi, et me saaksime kiiresti eristada mis nimi millise pildi juurde läheb. See aitab meil vältida vigu. Palun lisa ka disainerite veebilehtede URLid.

 

Kaastöö kirjutajate ja blogijatega:

YU Meedia otsib alati moehuvilisi kirjutajaid ja blogijaid, kes soovivad kaastööd teha ajakirjas ning online platvormil. Kui sa oled huvitatud kirjutama või blogima, siis palun saada e-kiri pealkirjaga „Kirjutaja kaastöö“ ja lisa oma lugu. Kõikide kaastööde puhul kehtivad sama reeglid, nagu “Kaastööde esitamise juhendis”.