Heategevuskampaania Pesaleidjale

Vaatame kõik koos korraks oma ninaesisest kaugemale ja küsime endalt: „Kus kass on?“

Kas teadsid, et Eestis hukatakse igal aastal 20 tonni üleliigseid lemmikloomi, kes varjupaikadest jäätmetena hävitamisele viiakse?

Sina saad seda numbrit vähendada. Adopteerides varjupaigast kassi või koera, vabastad tema koha sedasi järgmisele loomale, keda ei pea hukkama. Kui Sa teist lemmikut endale seltsiks juurde ei taha võtta, saad loomaomanikuna parandada olukorda ning oma loom steriliseerida. Nii ei tooda ta juurde järglasi. Isegi, kui leiad oma lemmiku järglastele uued peremehed, võtad Sa sellega võimaluse varjupaigas juba sündinud ja kodu igatsevalt loomalt.

Pühapäeval, 29.jaanuaril, korraldasime kaanestaari konkursi raames heategevusprojekti loomade varjupaigale Pesaleidja. Fotosessioon toimus Stuudio35 ruumides.  Ausalt, ega meist keegi ei teadnud mida oodata. Kogu meeskond oli põnevil ja kõigeks valmis. Kohale saabus 8 kassi, mõned neist hoiukodudest ja mõned varjupaigast. Selgus, et kiisumiisud olid pildistamisega varemgi kokku puutunud ja nii mõnigi lausa nautis rambivalgust.

Tänu T-Shirt Store kauplusteketile kandsid modellid t-särke, mis tõstatavad ühe olulise küsimuse: “Kus kass on?” Ka Sina saad aidata sel sõnumil levida. Näita, et hoolid kodutute loomade näol ühiskonna ühest kõige abitumast seltskonnast. Ostes kampaaniasärgi, aitad levitada head sõnumit ning toetad Pesaleidjat. Iga ostetud T-särgi eest annetad Pesaleidjale 10% ostusummast.