Pärnu Keskus – kaheksa modelli

Kliendiks sel korral Pärnu Keskus. Leppisime kokku Pärnu Keskuse turundusjuht Margit Juhansooga, et kaasame pildistamisele ka keskuses esindatud valitud brändid.

Margit koostas nimekirja ja andis selle meie meeskonnale. Kontakteerusime eraldi iga kaupluse juhatajaga ja rääkisime kõigiga kontseptsiooni läbi.

Seejärel koostasime moodboardi (tujuplakati), mis koosnes ideest milline võiks välja näha reklaamfotode lõpptulemus. Välja oli toodud modellide soengu- ja meigistiil, riietus, kehaasendid ning lokatsioonide valik. Margit vaatas kontseptsiooni üle ning kinnitas projekti.

Fotošuut toimus Pärnu Keskuses koha peal. Meile eraldati ettevalmistusruum, kus stilist modellid riidesse sättis. Samas paigas sai kohendada ka modellide meiki ja soenguid. Põhimeik ja soengud tehti aga Tallinnas, meie koostööpartneri juures CH Stuudios.

Kokku sai Pärnu Keskus endale 8 professionaalset fotot. Eesmärk oli saada vähemal üks imago foto mida edaspidi Pärnu keskuse turunduses kasutada. See eesmärk sai täidetud, millele lisandus veel  6390 inimese tähelepanu YU veebikeskkonnas, olles reklaamikampaaniaga www.yu.ee avalehel nähtav terve nädala.