Tuleviku töökohad

Milline näeb välja töökultuur aastal 2030 ja millised oskused on töötaja puhul siis enim nõutud? Kuidas on elu ja maailm 15 aasta pärast võrreldes tänasega muutunud? Otsustasime koos CV Online´iga vaadata tulevikku ning tuvastada trende, mis muutuvad globaalsel tasandil.

Tuleviku töökohtade kampaania eesmärk oli tuua tähelepanu teemale noored & haridus. Panime üles feik tööpakkumised, kuhu inimesed said kandideerida. CV Online pani auhinnaks kõikide kandideerijate vahel välja 899 € kuupalga.

Fotosessioonil osalesid: modellid Doris, Getter, Anete Li, Pauline, Elina ja Sander, Yes Right Models modellide mänedžer Alex Castaldi, Yes Right Models Balti- ning Skandinaaviamaade esindaja Polina Rubtsova, fotograafid Anna Kuriljonok ja Anna Ivahnenko. Jumestajad Egle Ainumäe, Zoja Nova, Triinu Halliste, Triin Klaas. Juuksurid Annika Esnar, Raimo Suviste ja RandRilu salong. Kevin Murphy, Max Factor, Vero Moda, River Island, Sigrid Kuusk, Elisabetta Silvestri, Sandra Luks, Jack & Jones, Videograafid Kristjan Juusu ja Giamoco Brenna. Võimsa stilistika eest hoolitsesid EKA moestilistika eriala esimese kursuse tudengid Kadri Vahar ja Margit Malva.