Rahvusooper Estonia külastamiseks on põhjuseid rohkem, kui oskad arvata

Oleme ausad, isegi Eesti kõige ägedamad influencerid ei leidnud ühtki põhjust, miks ei võiks järgmine kord, sõpradega kokku saades, balletti või ooperit vaatama minna.  Kaanestaari konkursi “I want to be a role model” kolmas hääletusnädal on selleks korraks lõppenud. Vaata, kes kogus kõige rohkem hääli. 

[fv id="66"]

Meeskond

Fotograaf: Raimo Riberg ja Guendalina Pillisio

Stilist: Tiina Kärsna

Jumestus: Laura Taal  ja Kärt Harolski

Tekstid: Heleri Prants

Riided: Rahvusooper Estonia kostüümilaenutus

Mohito, Reserved ja Parfois

Teatripiletid viiele õnnelikule!

 Loosimine on lõppenud. Teatripiletid võitsid Kelly, Annely, Gerli, Kristiine ja Kristi. Palju õnne!

Müügil on uue hooaja piletid! Tutvu mängukavaga SIIN

 

Mida põnevat on on juba toimunud ja mida on oodata? Modellid kehastuvad filmikangelasteks. Jutustavad negatiivse meedia tarbimise tagajärgedest.  Näitavad meile, et sport ei takista elamas. Huvitavad lokatsioonid ja situatsioonid, mis fotodel kajastatud, panevad meid ümberhindama oma seniseid tegevusi. Elu on väärt nimelt elamist!

 

Esimesel hääletusnädalal katsetasid influencerid uusi ameteid. CV Online teinud meie elu lihtsamaks ja kogunud kokku kõige ägedamad praktikakohad.  Vaata järele, millised praktikakohad on veel saadaval, enne kui keegi sinust ette jõuab!

Mida teeb influencer ilma korraliku kaamerata? Sellel hääletusnädalal näed oma silmaga, mida kõike saab teha ühe Panasonic  hübriidkaameraga. Modellid kehastuvad rollidesse, mis loovtiim nende jaoks välja valis. Stilistika, värvid ja puhas rõõm!

Raamatute lugemisest võib sõltuvusse jääda, õnneks ei saa raamatud kunagi otsa. Vähemasti mitte Rahva Raamatus. Raamatute hääletusnädalal toome sinuni fotod, mis inspireerivad raamatutega lähemalt tutvust tegema!