TARTUS ON ÜKS TÜHI SEIN

SINU KUNSTITEOS VÕIB OLLA SEAL SEINAL

SPRAYPRINTER TEHNOLOOGIA AITAB TEOSTUSEGA

Lühidalt öeldes pole tänavakunst muud, kui kunst, mis on toodud galeriidest ja muuseumidest otse rahva keskele. Sirla, tänavakunstifestivali Stencibility korraldaja, arvates on tänavakunst väga kiirelt arenev valdkond, mida tõestab asjaolu, et järjest rohkem soovitakse tänavakunsti imiteerida nii kodudes, kui ka kontorites.

Tänavakunst on vinge võimalus lasta oma fantaasial lennata ning visualiseerida oma parimaid unenägusid, mis inspireeriks vaatajaid. Selle asemel, et sirgeldada aurusele autoaknale või vihikusse, mis lauasahtlisse kaob – joonista sinna, kus inimesed liiguvad.

Kunst kuulub ju rahvale?!

Tartus on veel üks tühi sein, mis igatseb kunstniku mõttelennu ja käepikenduse järele.

Hektor Design Hostel korraldab konkursi, et leida kõige omanäolisem, nutikam, loomingulisem, out-of-the-box kujundus ühele suurele valgele seinale Hektori moodsas hoones.

See on Sinu võimalus, et jagada oma nägemust ka kõigi teistega! Oled Sa kunstnik või disainer, lauasahtlisse kritseldaja või varjatud kunstiandega klienditeenindaja – saada oma kavand teele!

Tänu SprayPrinterile ei olegi see kontimurdev tegevus, sest joonistuse saad nutitelefonist ise otse seinale trükkida.

Mis on konkursi teema?

Konkursi teema on “Teistmoodi Tartu”. Näita Tartut omanäolisest ja teistmoodi vaatenurgast, mis tekitaks tartlastes sooja äratundmisrõõmu ja tutvustaks rännumehele Tartu vaimu!

Konkurss on avatud kuni 3.aprill 2017 kell 23:59.

Peaauhind:

Võidutöö teostus Hektor Design Hosteli fuajee seinale SprayPrinteriga hosteli 1.sünniaastapäeval, 15.aprillil, kuhu see jääb 1 aastaks kõigile külalistele uudistamiseks ja nautimiseks.

Autoripreemia 300€

1 nädal tasuta majutust 2 inimesele Stencibility tänavakunstifestivali ajal

1 SprayPrinter isiklikuks tarbeks ja lõbuks!

Ja ka teisi silmapaistvaid lahendusi ootavad eriauhinnad!

Lisaks võidutööle valivad SprayPrinteri esindajad parimate kavandite seast välja autorid, kes saavad võimaluse teha SprayPrinteriga koostööd rahvusvahelistel areenidel.

Võidutöö prinditakse 5,4 meetri laiusele ning ligi 3 meetri kõrgusele seinale Hektor Design Hosteli sünnipäeval, 15. aprillil ning taies jääb seina kaunistama üheks aastaks.