Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Me kõik võime olla kangelased ja muuta maailma paremaks paigaks, tuleb ainult julgeda endale kindlaks jääda.  Küsisime modellidelt: “Kui saaksid muuta ühe asja siin maailmas, mis see siis oleks?”  Sel nädalal kehastusid modellid meile ammu tuntud ja armastatud kangelasteks, kellel kõigil oli oma kindel eesmärk: muuta maailma paremaks paigaks. Vaata, kes kogus 5.hääletusnädalal kõige rohkem hääli! 

[fv id="69"]

Fotograafid: Marek Metslaid ja Elina Lait

Stilistid:  Kadri Vahar ja Berbel Lätt

Jumestus ja soengud: Kärt Harolski ja Külli Murdjõe

Idee, tekstid: Liisa Kivirähk

Ehted: Skarbel

Riided: Rahvusooper Estonia kostüümilaenutus 

Modelle juhendas: Gerli Kari Traksmann

Mida põnevat on on juba toimunud ja mida on oodata? Modellid kehastuvad filmikangelasteks. Jutustavad negatiivse meedia tarbimise tagajärgedest.  Näitavad meile, et sport ei takista elamas. Huvitavad lokatsioonid ja situatsioonid, mis fotodel kajastatud, panevad meid ümberhindama oma seniseid tegevusi. Elu on väärt nimelt elamist!

 

Esimesel hääletusnädalal katsetasid influencerid uusi ameteid. CV Online teinud meie elu lihtsamaks ja kogunud kokku kõige ägedamad praktikakohad.  Vaata järele, millised praktikakohad on veel saadaval, enne kui keegi sinust ette jõuab!

Oleme ausad, isegi Eesti kõige ägedamad influencerid ei leidnud ühtki põhjust, miks ei võiks järgmine kord, sõpradega kokku saades, balletti vaatama minna. Vaata, mida tegid mõjuisikud Rahvusooperis Estonia ja kes kogus kõige rohkem hääli Rahvusooper Estonia hääletusnädalal!

Mida teeb influencer ilma korraliku kaamerata? Eelmisel hääletusnädalal nägid oma silmaga, mida kõike saab teha ühe Panasonic  hübriidkaameraga. Modellid kehastusid rollidesse, vaata kes kogus eelmisel nädalal kõige enam hääli!

Raamatute lugemisest võib sõltuvusse jääda, õnneks ei saa raamatud kunagi otsa. Vähemasti mitte Rahva Raamatus. Raamatute hääletusnädalal toome sinuni fotod, mis inspireerivad raamatutega lähemalt tutvust tegema!

The Body Shop e-poes on jumestustooted kuni – 30% soodsamad! The Body shop poolt on välja pandud auhind kõige enam hääli kogunud modellile!