Oled sa kunagi mõelnud, milline oleks elu ilma kalendrita? Kujuta ette, kui tervest maailmast kaoksid äkitselt kõik kalendrid ära. Me oleksime abitud ja teadmatuses, sest oleme kalendritega ju nii harjunud. Tsivilisatsiooni algusest saati oleme me seda tähtraamatut abistava tööriistana kasutanud. Kuigi põhivajadusena kasutame kalendrit ikka selleks, et pidada konkreetset järge aja üle, milles elame ja eksisteerime, on veel muid erinevaid põhjuseid miks me kalendrit kasutame:

  • kalender aitab planeerida päevategevusi
  • aitab olla kursis erinevate sündmustega
  • aitab olla organiseeritud ning parendada produktiivsust
  • aitab kinni pidada tähtaegadest
  • aitab pidada meeles sünnipäevi ning kohustusi
  • juhib päevakava
  • aitab mäletada tähtsaid üritusi
  • leevendab ärevust ja stressi
  • annab teada tähtsatest pidupäevadest

Alljärgnevalt oleme leidnud 6 lahedat kalendrit, mis aitavad sul saabunud uuel aastal olla õnnelikum, organiseeritum ning mängulisem!

1. Hinge puudutavate sõnumitega kalender. Kui soovid alanud uuel aastal olla positiivsem ja õnnelikum, siis on see kalender just sinu jaoks! Don´t worry, be happy!!!

www.donnadisain.ee

 

2. Üliarmas kalendermärkmik, mille esikaane saad oma nime või tekstiga personaalseks muuta. Tütarlapselikult roosa ja märkmiku nurkadel on kuldse tooniga kaitsed. Awww  kui nunnu 🙂    www.simplynotebooks.eu 

 

3. Eriti mänguline disainiobjekt, mis koosneb kahest kristallikujulisest osast. Siiditrükk lisab peegeldava paberi peal kalendrile uusi dimensioone. Sinu ajajuhtimine muutub nüüd eriliselt inspireerivaks ja loovaks 🙂

www.typetomorrow.com

 

4. Kalender, mis muudab sind rõõmsamaks ja heatahtlikumaks!  Kalendri igale päevale on lisatud üks väike heategu, millega saad üllatada oma lähedasi ja sõpru. Lahe, et inspireeriva kalendri saab ühendada oma nutitelefoniga!

www.tegudekalender.ee

 

5. Kalender, mis rahustab! Värvi ise salapärased mandalad vastavalt külmade värvidega (helesinise, sinise, lillaga), kui tahad lõõgastuda. Ning soojade värvidega (punase, oranži, kollasega), kui soovid tunda jõu- ja energiatulva.

http://felistella.eu/ee/kalendrid

 

6.  Dear diary…  Siia saad kirjutada kõik oma tõelised uue aasta lubadused! Kolmes erinevas toonis märkmik on saadaval Tiger kauplustes.