Mercedes–Benz Kiievi moepäevadel esmaesitletud Augusti sügis-talv 17/18 kollektsiooni iseloomustab põhjamaiselt puhas disain, millele annavad isikupära Augustile omaseks saanud lõiked ja detailid ning puhtus värvipaletis ja kangavalikus.

Kollektsioon jätkab jätkusuutlikkuse põhimõtet ning kõik tooted alates ideest kuni tootmiseni on valmistatud Eestis.

Uus kollektsioon on inspireeritud 90-ndate sportlikest siluettidest ning seob selle ajastu kangad nagu veluur ning teksa kaasaegseks tervikuks.
Brändi viiendas kollektsioonis on suur rõhk orgaanilisest popliinist mustadel ning valgetel triiksärkidel, mis oma eripäraste detailide ning volüümiga annavad klassikalisele triiksärgile Augustiliku omapära. Samuti on laienenud selektsioon brändi jaoks edukaks saanud bambustrikotaažist.

“Augusti sügis-talvine kollektsioon jätkab naturaalsete kangaste ning modernse disaini sidumist naisele, kes hindab skandinaavialikult karget disaini ning väärtustab seejuures ka kangaste päritolu ning jätkusuutlikku mõtteviisi üleüldiselt,” mainib Augusti peadisainer Äli Kargoja.

Kollektsiooni esmaesitlus toimus Mercedes–Benz Kiievi Moepäevade raames laupäeval, 4. veebruaril Kiievis. Lisaks saab kollektsiooniga saab lähemalt tutvuda Pariisi moenädala ajal BMA Showroom’is, 1–8. märts.

Uus sügis-talvine kollektsioon jõuab poodidesse augustis 2017.

August on 2014. aastal loodud rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ning Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.

Fotod: Aurele Ferrero