BlondKõik me oleme kuulnud väljendit blonds have more fun. Palju ja kelle puhul see siis paika peab? Enne kui blondide lõbusasse ellu sukeldud jagan mõningaid fakte, mille poolest võib blondide elu olla tõesti lõbusam. Samuti toon välja punktid, mis räägivad selle vastu.

Blondi elu eelised

1. Lõbus elu on kindlasti loomulikel blondidel. Nad lihtsalt on ilusad puhast tooni blondid ja ei pea selleks erilist vaeva nägema. Ent loomulikke blonde sünnib iga aastaga ühe vähem.

2. Ka need blondid on kindlasti üsna õnnelikud, kelle loomulik juuksevärv on võrdlemisi hele ja saavad ilusa, soovitud tulemuse kerge vaevaga salongi külastades kätte. Enamjaolt on need nn kartulikoore värvi juuksed, mis alluvad kenasti värviga helendamise protsessile.

3. Kui sul juba kord on ilusad blondid juuksed siis on sul lõputu mängumaa katsetada erinevate lahedate moetoonidega. Näiteks sinised värvid jäävad kõige puhtamad ja säravamad just lumivalgel põhjal.

4. Lõbus on ka kindlasti see, et kõikvõimalikud punutised soengud ja lokid tulevad just blondides juustes kõige paremini esile.

Nüüd aga natuke nende blondide elust kes on tegelikult pidevalt hädas kas liiga tumeda blondiga, liiga kollase blondiga või väga rikutud ja elutute juustega.

Blondi elu miinused

1. Kui su loomulik juuksevärv on tumedam, siis eeldab blondiks saamine suurt tööd. Ja selle hoidmine veel suuremat vaeva.

2. Et pruunist või tumepruunist blond saaks on vaja kindlasti blondeerida ja see rikub juuksestruktuuri, mille tulemuseks võivad olla ületöödeldud ja elutud juuksed. Jah, tänapäeval on välja mõeldud PLEXid ja PONDid, mis suuremate helestamiste puhul aitavad juukse elujõudu hoida või taastada. Neid segatakse nii värvi kui ka blondeerija sisse, kui ka tehakse eraldiseisvaid juuksehooldusi. Aga see on ainult toeks, mitte ei tee imet.

3. Blondeeritud juuksed vajavad kindlasti toonimist, sest ainult blondeerimine ei anna juustele ilusat tulemust. Kui sa ei taha kuldne blond olla siis tea, et just külmad blondid toonid kipuvad juustest kiiresti kaduma, mistõttu tuleb toonimise protseduuri päris tihti korrata.

4. Vannitoas on kindlasti rohkem kui üks šampoon ja palsam. Blond juus vajab tooni säilitamiseks kas hõbešampooni või toonivat maski. Lisaks on hea kasutada vahest niisutavat/toitvat šampooni, et juuste tervist taastada. Ja kindlasti ka maskid ja seerumid, mis aitavad säravat blondi tulemust intensiivsemalt toetada.

Kõige selle peale kulub palju aega, raha ja kanntust. Kokkuvõttes, kas asi on ikkagi seda väärt!?