DIANA ARNO moebrändil valmis suvine kollektsioon, mis jutustab loo neiust, kes on tulnud maalt suurlinna oma unistusi teostama, kuid pole oma juuri unustanud ning hoolimata linnamoe mõjutustest jäänud siiski sama armsaks ja naturaalseks, sulandades osavalt oma stiili trendikasse linnaruumi.

Suvekollektsioon on kerge ja õhuline, inspireeritud suvisest loodusest, värskest maa õhust ning heinamaal mänglevast tuulest, mis kõik on keeratud DIANA ARNO käekirjale omaselt linnalikku võtmesse. Voogavad maksiseelikud ja –kleidid, moodsad volang- ning rüüždetailid rõivastel ning trendikad metallik-kangad on vaid mõned märksõnad suvekollektsiooni kirjeldamiseks. Lai värvide ning lõigete valik võimaldab pea igal naisel kollektsioonist oma leida.

“Ühest küljest on maatüdruk metafoor, mis sümboliseerib inspiratsiooniallikaid, kangaste naturaalsust, aga ka detaile, mis on laenatud kantri-stiilist,” räägib brändi disainer Diana Arno. “Siiski on minu jaoks suvise looduse ja maatüdruku sümbioosis romantikat, mida soovingi läbi seekordsete kangaste ja siluettide valiku edasi anda”, lisab ta.

DIANA ARNO on suvekollektsiooniga on võimalik tutvuda esinduspoes Tallinna Vanalinnas, aadressil Väike-Karja 1.


Fotod: Dmitry Knut