Riidebränd Feelwear on välja tulnud uue sügistalvise kollektsiooniga. Üksnes meriinovillast riietusele keskendunud brändi eesmärk on tuua ihusõbralik ja unikaalne meriinovill eestlaste igapäeva-riietusse. Saabuva külma perioodi eel on uue kollektsiooni keskmes soojad peenvillasest meriino kangast kõrge kaelusega särgid ja topid.

“Sageli seostatakse meriinovillast riideid alus-või spordiriietusega, kuid meie eesmärgiks on see unikaalne ja ihusõbralik materjal tuua igapäevagarderoobi. Feelweari peenvillased särgid on tänu oma minimalistlikule disainile kergesti kombineeritavad teiste riideesemetega ning loodud kandmiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aja veetmiseks.” – Riin Veidenberg, Feelweari kaasasutaja

Feelwear uus kollektsioon lisab brändi senisesse värvigammasse musta ja naturaalse valge kõrvale hõbedase halli. Materjali valikus on esikohal jahedamasse aastaaega sobiv klassikaline 200-grammine meriino, kuid esindatud on ka ülikerge meriino ja luksuslik meriinovilla-siidi segu.

“Meriinovill on kergesti hooldatav ning kantav ilma triikimata ning isepuhastuvad omadused tagavad särkide värskuse ka kõige kõige stressirohkematel hetkedel. Tänu termoregulaarsetele omadustele aitab meriinovill reguleerida kehatemperatuuri, pakkudes külma korral sooja ja sooja korral jahutust,” rääkis Veidenberg.

2016. aastal loodud Eesti riidebränd Feelwear ühendab maailma parima loodusliku materjali ja minimalistliku põhjamaise disaini. Hoolikalt valitud meriinovilla ja meriinovilla-siidi kangast riided on loodud kiire elustiiliga linna inimesele, kes hindab oma riietuses mugavust, lihtsaid lõikeid ja kvaliteeti. Feelwear kasutab Austraaliast ja Uus-Meremaalt pärit eetilselt toodetud preemiumkvaliteediga meriinovilla kangast. Kõik Feelweari riided on disainitud ja õmmeldud Eestis. Brändi tooteid müüakse e-poes www.feelwear.eu  

Fotod: Feelwear