Riidebränd Feelwear on välja tulnud uue “Zero Waste” põhimõtteid jälgiva kollektsiooniga. Üksnes meriinovillast riietusele keskendunud brändi eesmärk on tuua ihusõbralik ja luksuslik meriinovill eestlaste igapäeva-riietusse. Uue kollektsiooni keskmes on eetliliselt toodetud meriinovillast valmistatud t-särgid meestele ja naistele.

Riin Veidenberg, Feelweari kaasasutaja: “Nägime, et särkide valmistamisel tekib kangajääke ja ei tahtnud neil lasta raisku minna. Otsisime võimalust, kuidas allesjäänud riiet ära kasutada ja tulemuseks on omanäolise disaini ja jätkusuutlikkuse kombinatsioon. Seega võib öelda, et iga särk on unikaalne ja tänu oma minimalistlikule disainile kergesti kombineeritav teiste riideesemetega.”

Jätkusuutlikkus on moes tõusev trend, mida näitab ka see, et mitmed tuntud brändid on tulnud välja oma jätkusuutlike kollektsioonidega. Eestis on suureks teerajajaks olnud Reet Aus ja tema loodud kollektsioonid.

“Juba algusest peale oleme lähtunud aeglase moe ja eetilise tootmise põhimõtetest. Teeme koostööd vaid sertifitseeritud materjalitootjatega ja farmidega, kus lambaid koheldakse hästi ning villa saadakse neid vigastamata,” rääkis Veidenberg.

“Väga oluline on ka kodumaine tootmine. Kõik meie tooted õmmeldakse väikeses Tartu õmblusateljees käsitööna ja ühe „Zero Waste“ t-särgi valmistamine võtab kuni 2 tundi. Kvaliteetne looduslik materjal ja käsitöö on ka põhjused, miks meie riided kestavad kauem kui vaid üks hooaeg ja on hea investeering kvaliteetsesse garderoobi,” lisas ta.

2016. aastal loodud Eesti riidebränd Feelwear ühendab maailma parima loodusliku materjali ja põhjamaise minimalistliku disaini. Hoolikalt valitud meriinovilla kangast riided on loodud kiire elustiiliga linna inimesele, kes hindab oma riietuses mugavust, lihtsaid lõikeid ja kvaliteeti. Feelwear kasutab Austraaliast ja Uus-Meremaalt pärit eetilselt toodetud preemiumkvaliteediga meriinovilla kangast. Kõik Feelweari riided on disainitud ja õmmeldud Eestis. Brändi tooteid müüakse e-poes www.feelwear.eu.