Eesti tippmodelli saatest tuntuks saanud ja YU Magazine’i kaanestaarikonkursil osalenud Diana Haprova tuli Euroopa bikiinimissiks.

27.septembril alanud ja 3. oktoobrini Maltal kestnud rahvusvahelisel bikiinimissivõistlusel (World Bikini Model International) pandi osalejad mitmel alal proovile. Nädala jooksul pidid modellid end tõestama nii catwalkil, mitmel pildistamisel, aga ka traditsioonilistel talendi-, bikiini- ja kostüümivoorudes.

Missivõitlustel valiti välja mitmeid tiitleid: parim kostüümikandja, parim fotomodell, maailma bikiinimiss jms. Sealhulgas tuli Miss European Bikini Queeni tiitel Dianale.

DIANA HAPROVA (MALTA)

„Olen vaga õnnelik et võitsin, sest see andis mulle tiitli, modellilepingu ja võimaluse uusi modellitöid saada”, selgitab Diana. Võidetud modellilepingu kohta naine täpselt rääkida ei saanud, kuid selgitas, et leping sõlmitakse juba tulevasel kuul.

Diana on varasemalt tulnud Missis Estonia 2015 konkursil 2. kohale ning osales samal aastal ka Eesti tippmodelli saates.

img_2932

Rahvusvahelist bikiinimissikonkurssi on korraldatud juba pea 30 aastat. Tänavusel bikiinimissikonkursil osales 28 Euroopa naist. Üks võistluse eelvoorudest toimus ka Eestis, kus Diana välja valitigi.

img_2906