Neljapäeval, 8. juunil 2017 kogunevad EKA moedisaini eriala lõpetavad moedisainerid üheks õhtuks ISFAG’i (Põhja puiestee 35), et esitleda enda loodud moekollektsioone nii näituse, catwalk’i kui performance’na.

​​​​​​​​11-ne autori performance-etteasteid kureerib Rauno Zubko. Vinüülide peal keerutavad renessansi tantsumuusikat Dj Martin Aedla, Abramova ja Ketomees. Üritus algab 20:00.

Bakalauruseõppe lõpuprojektidena sündinud kollektsioone esitlevad: EVGENIYA DOLGOPOLOVA, KRISTIINA JEROMANS, FRIDA JÕE, KRISTEL KUSLAPUU, EVA MARIA KÕRVAS, VEERA LUSTINA, MERLIS ORION, ANU RIEBERG, LIISBET SAUE, ELISABETTA SILVERSTI ja TAURI VÄSTRIK.

Kaheksa disainerit nimetatud 11-st osales ka 27. mail toimunud ERKI Moeshow’l, kus Frida Jõe võitis ERKI peapreemia, Evgeniya Dolgopolova PÖFFi eriauhinna, Elisabetta Silvestri eripreemia osalemaks Moskva Moenädala etendusel “Russian Silhouette” ja Tauri Västrik, keda premeeriti žürii poolt lühikursustega maineka Central Saint Martinsi moekooli suveakadeemias Londonis. Lisaks ERKI Moeshowle osales Anu Rieberg oma kollektsiooniga „Followed It” 3.juunil Kiievis toimunud rahvusvahelisel moekonkursil
„Pecherski Kashtany”, kus saavutas esikoha pret-a-porter kategoorias.

Osalejate seas on ka eelmisel sügisel Tallinn Fashion Week’il kuldnõela nominendiks valitud Kristel Kuslapuu, kes näitab üritusel “Final Destination” oma uut kollektsiooni. Esmakordselt näitavad moekollektsioone publikule ka Liisbet Saue ja Veera Lustina.

Facebooki üritusega saab tutvuda SIIN

KRISTEL KUSLAPUU

KRISTEL KUSLAPUU

KRISTIINA JEROMANS

KRISTIINA JEROMANS

MERLIS ORION

MERLIS ORION

EVGENIYA DOLGOPOLOVA

EVGENIYA DOLGOPOLOVA

EVA KÕRVAS

EVA KÕRVAS

VERA LUSTINA

VERA LUSTINA

 

Fotod: Dmitry Knut, Aleksander Kelpmann, Silver Mikiver