Eleriin Sild on noor naine, keda tunneme eelkõige Kanal 2 Reporteri ilmatüdrukuna. Olenemata oma lühikesest kasvust (168cm) on ta esindanud Eestit rahvusvahelistel missivõistlustel ning töötab edukalt modellina. Eleriin on väga mitmekülgne neiu. Teda kohtab tihti näitlejana seriaalides ja reklaamides. Ta tegutseb promootorina, disainib rõivaid, fotografeerib, joonistab ning blogib.

13399_1145098105515730_329710533607533474_n

Suvereporter 2015 Vasakult: Greete Aren, Jürgen Fogel, Madli Vilsar, Olaf Suuder, Eleriin Sild

Kuidas Sa selle kõigeni jõudnud oled?

Ühe olulise tõuke on andnud mulle minu tädi Marin Sild, kes on nüüdseks nii tuntud fotograaf, kui ka disainer. Marin kasutas fotodel alguses modellidena oma lähedasi ja nii sattusin ka mina kaamera ette. Sain temalt palju innustust ja motivatsiooni, sest ta väitis, et näen fotodel väga hea välja. Sealt tuli enesekindlus, et proovida modelliametit.

Marinilt olen saanud ka rõivaste disainimise pisiku. Kõrvalt vaadates tundus see maailm nii põnev. Algkoolis, umbes 10ne aastaselt tegingi kooli moeshowl oma esimese disainitud rõivaeseme ning sattusin ühtlasi ka lavale. See tunne oli unustamatu ja tekitas teadmise, et olen õiges kohas.

Suure läbimurde modellimaailma tegin tänu ajakiri Stiinale. Saatsin kord ühele Stiina konkursile oma pildi, aga seda konkurssi ma ei võitnud. Mõni aeg hiljem sain neilt aga telefonikõne ja pakuti, et kas ma ei tahaks moeshowle modelliks tulla. Võtsin selle pakkumise suure rõõmuga vastu. Peale moeshowd toimus kohapeal Stiina kaanestaari valimine. Tehti pilt ja hiljem valiti sobivaim tüdruk välja. Osutusin valituks. Sealt edasi tuli juba modelliagentuur ja palju uusi võimalusi.

1922294_311600965695437_938091928276607886_n

Eleriin Sild Perit Muuga kaunis kleidis

Näed alati nii särav välja, mida Sa selle jaoks teed?

Ma ei tee midagi erilist. Mulle meeldib naer ja see teebki minu arvates inimese ilusaks. Usun, et minu naeratus toobki minu puhul selle sära välja. Õnnelikud inimesed toovad mulle sära silmadesse. Kindlasti üheks mõjuvaks põhjuseks on ka see, et ma teen kõike seda mida armastan!

Oled avaliku elu tegelane ja Sind jälgitakse pidevalt. Kui palju see mõjutab Sinu ilurituaale? Mida leiab sinu meigikotist?

Tähtsuselt esikohal on minu jaoks kindlasti ripsmed! Ripsmed peavad olema värvitud ja need võtavad mul meikimise juures ka kõige rohkem aega. Kui aega on, siis kasutan jumestuskreemi ja selle kinnitamiseks puudrit. Armastan oma põsesaranasid välja tuua ja kontuurida ning kindlasti rõhutada ka kulme. Kui kulmud pole keemiliselt värvitud, siis kasutan kulmuvärvi. Need on kindlad vahendid mida leiab minu meigikotist!

Kas kasutad mingit kindlat meigibrändi? Mille järgi valid meigitooteid?

Hetkel kindlat meigibrändi pole. Kuna töö viib mind kokku paljude jumestuskunstnikega, siis nendega kohtumisel olen õhinas nagu laps kommipoes, sest see annab võimaluse erinevaid meigibrände katsetada ja soovitusi saada.

Kas Sul on keegi eeskujuks, kes Sind tegevustes mõjutab?

Kui mõtled avaliku elu tegelast, et vaataks teda ja õhkaks tema sarnane olla, siis seda pole. Pigem vaatan erinevaid inimesi. Kui ausalt öelda, siis kõige enam mind inspireerib ja toetab minu vanaema. Ta on suutnud mind väga palju mõjutada ja suunata. Ta on hästi inspireeriv inimene ja ma alati pöördun tema poole.

Kuhu edasi, millised on edasised plaanid?

Mõtteid jagub maailma lõpuni, aga neid välja ei räägiks. Päris paigale kindlasti ei tahaks jääda, sellega on aega vanaduses tegeleda. Praegu, kui saan ja jaksan, siis vaatan edasi, mis maailmal mulle pakkuda on. Pürgin vaikselt unistuste poole.

Kuna YU on inspireeriv keskkond, siis mis on Sinu sõnum Yu lugejale?

EI TOHI ALLA ANDA! Kui tõeliselt midagi tahad, siis püüdle selle poole. Tuleb kusagilt vaikselt alusta ja liikuda samm sammult edasi. Ära lase teistel oma unistusi maha trampida ja neilt hoogu maha võtta, USU ENDASSE!