Photo credit: Instagram @chelseahandler

Photo credit: Instagram @chelseahandler

 

Avalikkuse ette on jõudnud esimesed põnevusega oodatud vilksatused H&Mi selleaastasest disainikoostööst ,,ERDEM X H&M”.

Autasustatud näitlejanna Emma Stone kandis USA vestlussaates ,,Chelsea” lumikellukestega kaetud mustast siidist pluusi, mille hinnaks 79 € ja pidžaamapükse, mille hinnaks on 99 €.

Tuntud Hiina näitlejanna Fan Bingbingi valis filmi ,,Sky Hunt” pressiesitlusel kandmiseks aga musta satside ja pitsiga kaunistatud lillemustrilise kleidi, mille hinnaks on 99 €.

Moehuviliste poolt hinnatud ERDEM on 2005. aastal loodud valmisrõivaste kaubamärk, mida samastatakse mitmekülgse ja jõulise naiselikkusega ‒ ERDEMi maailmas saavad kokku delikaatsus ja vaprus. Brändi looja Erdem Moralioglu õppis moekunsti Londoni prestiižes moekoolis Royal College of Art in London. Samas linnas lansseeris ta peale õpingute lõpetamist omanimelise kaubamärgi, mis on moeringkondades tuntuks saanud tänu meisterlikule eksperimentaalsete kangaste ja põnevate mustrite kasutamisele.

Kollektsioon ,,ERDEM X H&M”, mis sisaldab nii naiste- kui meesterõivaid, jõuab müügile valitud kauplustesse ja e-poodi 2. novembril. Eestis saab kollektsiooni esemeid osta Tallinna Postimaja H&Mi kauplusest ning e-poe kaudu.

 Photo credit: Instagram @bingbing_fan / Fan Bingbing Studio

Photo credit: Instagram @bingbing_fan / Fan Bingbing Studio