Juba sellel laupäeval, 26. mail, toimub Tallinnas Noblessner Shipyardis legendaarne moesündmus ERKI Moeshow. Oodata on ebatavalist ruumikasutust ning eksperimentaalset lavalahendust. Esitlusele tuleb 21 kollektsiooni nii Eestist kui välismaalt. Parima kollektsiooni selgitab välja rahvusvaheline žürii.

Käesoleval aastal toimub ERKI Moeshow Tallinnas Noblessner Shipyardis, milles veel kuni selle aasta aprilli alguseni keevitati ookeanidel kasutatavaid kalasööda kõrgtehnoloogilisi pargaseid. Nädala pärast muutub see hoone aga tõeliseks moemekaks, kus lavale on astumas kahekümne noore moelooja looming nii Eestist, Lätist, Leedust, Soomest kui ka Venemaalt. Peaauhinna pälviva kollektsiooni selgitab välja oma ala professionaalidest koosnev rahvusvaheline žürii.

Noblessner Shipyard pakub ERKI Moeshow korraldusmeeskonnale kasutada üle 2000m² suurust pinda, mille lae kõrgus on uhked 19 m. Seesugune auskoht on EKA erinevate erialade tudengitele kui lõuend, mis kõik julged ideed vastu võtab. “Show’l kohtab ERKI’le omaseid kunstilisi ja julgeid lahendusi. Oodata võib ebatavalist ruumikasutust ning eksperimentaalset lavalahendust. Mängitakse sisearhitektuuriga ning tuuakse sisse ka installatsioonid,” kirjeldab sündmuspaika üks peakorraldajatest Sandra Mäesepp.

Käesoleval aastal on moesündmuse põhiliseks märksõnaks läbipaistvus. Inimeste tähelepanu soovitakse juhtida privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine – need on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele meeskond sündmusega tähelepanu kavatseb juhtida.

ERKI Moeshow 2018 pileteid on võimalik soetada ERKI kodulehelt (https://erki.artun.ee/2018/) ja Solarise Apollost. Tavapileti hind eelmüügist on kuni 25. maini 15€ ning toimumispäeval ja toimumiskohas tuleb pileti eest välja käia 20€. Lisaks on võimalus soetada toetaja pääse hinnaga 45€, mis garanteerib eelisjärjekorras sissepääsu, tervitusjoogi, eeliskoha ning loomulikult ka erilise tänu.

Suurejoonelisele moedemonstratsioonile järgneb samas asukohas ka afterparty, mis pakub võimalust laskuda moest ja hullumeelsusest täidetud ööellu.  Hoia end ERKI Moeshow afterparty’ga kursis siin: https://www.facebook.com/events/190090181646369/

 

Täpsema info show, kollektsioonide ja piletite kohta ERKI Moeshow kodulehel: https://erki.artun.ee/2018/

 

ERKI Moeshow korraldusmeeskond avaldab erilist tänu tänavusele suurtoetajale Nautica keskusele, meediapartnerile Catwalkile ning kõigile teistele toetajatele, kes selleaastasele moedemonstratsiooni toimumisele kaasa aitavad!