ERKI otsib peatse moešõu jaoks oma õukonda ustavaid abilisi, kes oma aktiivsuse ja entusiasmiga aitaksid kaasa ühe Eesti oodatuima moeürituse õnnestumisele!

Vaid loetud nädalad on jäänud ajani, mil ERKI moešõu avab Kultuurikatlas oma tollipunktid ja passikontrolli ning ootab kõiki osa saama erakordse mikroriigi sünnist! Abikäsi on tarvis nii 21. mail toimuval finaalšõu päeval kui ka mõned päevad enne ja pärast sündmust. Sobilik ja huvitav rakendusala leidub kõigile – tegevused varieeruvad piletimüügist kuni lavaehituseni välja! “ERKI Moeshow tuli minu ellu juhuslikult ja õigel ajal. Panin ennast proovile ning tänu heale ja toetavale meeskonnale sain ma väga positiivse kogemuse. See andis mulle julguse, vastutuse võtmise oskuse ja häid sõpru,”* ütleb Liisel Vainu, kes alles eelmisel aastal lõi kaasa abilisena, kuid sellel aastal juhib vabatahtlike vägesid juba ise.

Osavõtt Eesti suurima üheõhtuse moeetenduse korraldustööst koos kõige kõvemate Eesti kultuuri- ja moevaldkonna tulevikutegijatega garanteerib hindamatu kogemuse. Ootamas on uued tutvused – võimalus on leida nii sõpru kui koostööpartnereid! Lisaks on ERKI vabatahtliku kogemus kindlasti mainimist väärt ka oma CVs. Nii et tule ise ja võta ka sõber kaasa!

Osalemissoovist saad teada anda kuni 9. maini täites ERKI moeshow kodulehel vastava registreerimisvormi. Vali välja valdkond, milles kõige meelsamini kaasa lööksid ning edasised juhtnöörid antakse juba kohtumisel tiimijuhtidega, millest teavitatakse huvilisi personaalselt.

Tule kaasa, ERKI ootab!

Lisainfo ja vabatahtlikuks registreerimise leiad siit