Vaatamata lumetuisule on poelettidele jõudnud kauaoodatud kevad, mis vahetab välja tüdimuseni kantud tumedad toonid ja paksud üleriided. Selle aasta kevadmoe märksõnadeks on moderne klassika ja 90ndate retro, millele lisavad põnevust idamaise hõnguga sportlikud detailid. Mööda ei saa vaadata ka vimkaga aksessuaaridest ning hooajalistest pastelsetest toonidest. Reservedi disainerid toovad uuest kevadkollektsioonist välja kuus riideeset, mis võiks olla sel hooajal iga trendika naisterahva garderoobis.

  • Pastelsetes toonides õhuke mantel

Tänavune kevadhooaeg on tõeliselt värviline! Toon, millest sel hooajal kindlasti mööda ei saa vaadata, on pastelne lilla. Selle värvi erinevaid varjundeid ja variatsioone leiab nii kottidelt, romantilistelt seelikutelt kui ka kevadjakkidelt- ja mantlitelt.

  •  Küljetriipudega püksid

Iga moeteadliku naisterahva sellekevadisest garderoobist leiab trendikate küljetriipudega püksid, mida võib sõltuvalt päevast või sündmusest kombineerida nii kontsade kui tossudega.

  • Väljalõigetega jakk

Paljad õlad pole enam ainuomane pluusidele, vaid jõudnud ka üleriiete moodi. Klassikalise lõikega ja õlgade kohalt väljalõigetega jakk muudab iga outfit’i äärmiselt stiilseks ja trendikaks.

  • Detailidega rinnahoidja

Läbipaistva pluusi alla mõjub ägedate detailidega rinnahoidja tõeliselt efektselt ja seksikalt. Reservedi sellekevadise pesukollektsiooni detailides leiab palju kirsse, aga ka eelolevaks valentinipäevaks ideaalselt sobiva punaste südametega roosa rinnahoidja.

  • Mustriga jumpsuit

Lohvakas ja põnevate mustritega jumpsuit mõjub kelmikalt nii igapäevariietusena kontorisse kui peo outfitina. Punkti panevad efektsed suured kõrvarõngad.

  • Chanelist inspireeritud tviidjakk ja -seelik

Ikooniline Coco Chaneli tviidjakk ja -seelik ei lähe kunagi moest. Reservedi tänavusest kevadkollektsioonist leiab Chanelist inspireeritud tviidkomplekti eriti trendikates pastelsetes toonides.