Tehnoloogiliselt kõrgel tasemel kõrgmoe spordikollektsiooniga „For Every Victory” tunnustab H&M isiklikes võitudes peituvat jõudu.

Selle loomisel on oma panuse andnud Rootsi olümpiameeskond ning kollektsiooni reklaamnägudeks on inspireerivad inimesed, kes on võitnud nii spordis kui ka elus. Kollektsioon ning kampaania on saadaval kauplustes ja e-poes alates 21. juulist.

H&M sport

„Selle kollektsiooni märksõnad on sooritus ja stiilsus ning Rootsi olümpiameeskonna panus selle loomisel on olnud hindamatu. Tulemuseks on tehnoloogiliselt kõrgel tasemel olevad kõrgmoe spordirõivad, mis on kättesaadavad kõigile,” ütleb H&Mi disaini- ja loovjuht Pernilla Wohlfahrt.

Kollektsioon ühendab kõrgmoe ja ekspertteadmised, keskendudes põhilistele spordialadele ja treeningrõivastusele, mis anti testida Rootsi olümpiameeskonnale. Sportlased andsid nõu rõivaste disaini, toimivuse ja kandmismugavuse osas. Viimasega on seotud ka fakt, et H&Mi disainitud on ka Rootsi olümpia- ja paraolümpiameeskonna 2016. aasta Rio olümpiamängude ava- ja auhinnatseremoonial ning võistlustel kantavad rõivad.

Spordikollektsioon H&M

„For Every Victory” kollektsioonil on sarnane visuaalne väljenduskeel ja tehnoloogiline kvaliteet nagu Rootsi olümpiameeskonna rõivastel, kuid erinev värvipalett, mis koosneb mustast, hallist, tuhmroosast ja kuldsest. Kollektsiooni keskmes on funktsionaalsed T-särgid, jooksušortsid ja retuusid. Naiste kollektsiooni puhul on olulised ka spordirinnahoidjad. Kiirelt kuivavad ja hingavad materjalid aitavad sooritust optimeerida ning ümbertöödeldud polüesterkangad tõestavad, et kõrgfunktsionaalsed spordirõivad võivad olla keskkonnateadlikud ja -säästlikud. Selle kollektsiooni puhul pole järeleandmisi tehtud ei stiilis ega toimivuses.

1236_FEV_503_sRGB_72dpi

21. juulil avalikuks tehtav „For Every Victory” kampaania tunnustab spordi ja eneseusu mõju elude muutmisel. Nimekaimate näidete seas on kümnevõistluse kuldmedalist Caitlyn Jenner, naine, kes julges seista enda tõelise identiteedi eest; võimleja Chelsea Werner, kes pole lasknud Downi sündroomil end peatada; surfar Mike Coots, kes püüab laineid isegi pärast hairünnakus jala kaotamist ja poksija Namibia Flores, kes on unistuste poole püüdlemisel pidanud võitlema eelarvamustega.

spordikollektsiooniga „For Every Victory"