5. aprillil toimus 2018. aasta „Conscious Exclusive“ kollektsiooni auks Los Angeleses intiimne kokteiliõhtu, mille külaliste hulgas olid nii kampaania täht Christy Turlington Burns kui ka Paris Jackson, Naomie Harris, Kate Bosworth ja Amanda Seyfried. 19. ja 20. sajandi alguse Rootsi kunstnike Karin ja Carl Larssoni loomingulisest kodust inspireeritud kollektsioon on saadaval valitud H&Mi kauplustes kogu maailmas, sealhulgas Tallinna Postimaja kaupluses, ning e-poes alates 19. aprillist.

Staaridest tulvil üritus, mida võõrustas H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson, toimus ikoonilises Garcia House’is, mille arhitekt on John Lautner.

„Oli fantastiline näha, et nii paljud „Conscious Exclusive“ kollektsiooni esemed on leidnud tee inspireerivate inimeste selga. Oleme uhked, et kollektsioon on jätkuvalt teerajajaks – näiteks ECONYL®ist valmistatud lillemustriga žakaarkangast rõivad ja pitskleidid rõhutavad hästi „Conscious Exclusive“ kollektsiooni imeilusat käsitööd ja jõulist naiselikkust ning näitavad jätkusuutlikkuse ja moe tõelist kooskõla,“ ütles Ann-Sofie Johansson.

„Conscious Exclusive“ on iga-aastane erilistest esemetest koosnev kollektsioon, mis toob esile ja tunnustab kestliku moe huvitavaid lahendusi ning keskendub arengule ja uuendustele. Sel aastal esitleb H&M esimest korda taaskasutushõbedat ja ECONYL®i, mis pärineb 100% kalavõrkude ja muude nailonjäätmete regenereeritud nailonkiududest.

„Olen uhke, et sain osaleda H&Mi „Conscious Exclusive“ kollektsiooni kampaanias. Mulle väga meeldib, et kaunite jätkusuutlike rõivaste loomisega paralleelselt on  tõstetud teadlikkust selle kohta, mida me kõik saame teha planeedi parema kaitsmise nimel,“ ütles Christy Turlington Burns.