KAANESTAARI KONKURSS  2018

“I want to be a role model”

Kaanestaari konkurss toob kohale sadu ja tuhandeid jälgijaid. Osaleda saab vaid 8 ettevõtet, kes oma tooteid ja teenuseid läbi meelelahutusliku vaatemängu mitmetuhandepealisele publikule esitlevad.

Konkursil osalevad modellidena tuntud Eesti blogijad. Konkurss kestab online-is kokku 8 nädalat, iga nädal uus teema ja uued fotod.

Võistlus toimub avaliku rahvahääletuse põhimõttel. Modellide eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda.  Kõikide hääletajate vahel loosime iga hääletusvooru lõpus välja vahvaid auhindu!

Tehtud videot

Tehtud fotot

Erinevat lokatsiooni

Läbiviidud kampaaniat

Kuidas Kaanestaari konkurss toimub?

Konkurss kestab kokku 8 nädalat ning igal nädalal anname ühele ettevõttele võimaluse mängida peaosa. Konkursil on fookuses sponsori poolt etteantud tooted või teenused, mida modellid fotodel esitlevad. Koostame fotošuudi tarbeks kontseptsiooni ja kavandi, mis sobib ettevõtte äriliste eesmärkidega.

Meie tiimi kuuluvad andekad noored jumestajad, juuksurid, stilistid, toimetajad, stsenaristid, videograafid ja fotograafid. Üheskoos loome vähemalt 8 meeleolukat imago- või tootefotot, koostame atraktiivse reklaamvideo ning kirjutame müüki toetava artikli, mida ettevõtja saab oma turunduses edukalt kasutada.

Konkursil osalevad sel korral tuntud Eesti blogijad, kellega teeme vastavalt teemadele fotod ja videoklipid. Fotosessioonidel tehtud fotod riputame üles YU veebikeskkonna hääletuslehele.

Võistlus toimub avaliku rahvahääletuse põhimõttel, kus inimesed hääletavad oma lemmikmodellide poolt. Nädala lõpuks langeb kõige vähem hääli kogunud modell konkursist välja. Võistlus kestab seni kuni selgub võitja.

Pildistamine toimub YU Media koostööpartneri fotostuudios või kliendi poolt valitud lokatsioonis.

“Aitäh YU meeskonnale, et modellikonkursi näol meid nii lahedasse projekti kaasasite!”

Marilys Pruul

Turundusjuht, Põhjakeskus

“Superfun on lahedate inimestega koostööd teha. Mõnus feeling!”

Kätlin Vesi

CEO & Founder, Podium Media LTD OÜ