Sel reedel, 19. mail annab Kohvikus Sinilind üle pika aja kontserdi staažikas elektropopi koosseis HU?, kus presenteeritakse uut singlit ja videot “Suvetuul”. Singel ilmub ametlikult 22. mail, seega on kõigil eksklusiivne võimalus uuest materjalist osa saada juba sellel reedel.

„Kehva suusailma hala hakkab võtma kolossaalseid mõõtmeid. Rahva kannatus on katkemas. Keegi peab midagi tegema. Elektroonilise muusika ilmajaamad juba ei eksi. Alates sellest nädalast puhub Eesti raadioeetrites soe suvetuul. Elektropopi miljonärid HU? ilmutavad ’17 aastakäigu uue singli “Suvetuul”. Kaeva plätud välja,” kommenteerib bänd.

HU? on Hannaliisa “Hunt” Uusma, Bert “On Beats” Prikenfeld aka DJ Critikal ning Leslie “Da Bass” Laasner. HU? sensatsioonilisest läbimurdest albumiga “Film” täitub peagi kümme aastat. Seda vahemikku täidavad neli kauamängivat, mitmed singlid ja hitid, mis saanud universaalselt poolehoidu üle Eesti nii kriitikutelt kui ka lastelt.

Sel aastal on bändilt juba ilmunud singel „Exind”. Koos 22. mail ilmuva palaga „Suvetuul” liiguvad mõlemad lood albumi suunal, mille ilmumiskuupäev on aga – sarnaselt muutliku tuulega – ettearvamatu.

HU? kontsert 19. mail Kohvikus Sinilind. Ürituse algus 23:00. Piletid ukselt.

Kontserdi info Facebookis

Digikanalites ilmub videosingel „Suvetuul” 22. mail.