Tugeva püsivusega soengu vundamendiks on alati parimad ja professionaalseimad juuksehooldus-viimistlus vahendid. Kohevuse säilimise ja hoidmise teemal andis nõu juuksur Svetlana Sarsina, kellel on pikaajaline professionaalne kogemus just juuksehooldusvahendite valdkonnas.

“Kliendid küsivad tihti, kuidas kodus võiks teha endale ilusat, hästi püsiva kohevusega soengut? Mis on kaunite juuste saladus? Selleks, et soeng püsiks kauem on vaja juuksed juba pesu ajal ette valmistada. Kohevate juuste jaoks on vaja valida šampoon Goldwelli Dualsenses” Ultra Volume sarjast.” Peale seda on vaja juuksed palsamiga loputada, sest mask jätab juuksed raskeks. Peale juuksepesu võib viimistluse juurde asuda. Tahan öelda, et siin pole “ühte retsepti”, mis kõigile sobiks. On inimesi, kellele ei meeldi tunda juustes viimistlustooteid, neile soovitaks “Ultra Volume” spreid. See kantakse niisketele juustele, toode omab kerget struktuuri ja ei tee juukseid raskemaks. Sobib hästi loomuliku kohevuse saavutamseks. Tiheda struktuuriga juustele sobivad rohkem viimistlusvahud, näiteks “Glamour Whip” või pumpvaht “Body Pumper”.

Õhukeste juuste jaoks sobivad mitte liiga tugevalt fikseerivad spreid, näiteks Goldwelli Kerasilk Volume “Blow Dry Spray” või Dualsenses “Ultra Volume: Naturally Full”. Loomulikult ei jää ükski soeng meie kliimas kaua kestma, kui me ei hoolitse juuste kaitsmisel niiskuse eest. Selle jaoks sobib kõige paremini Dualsenses JustSmooth’i “Diamond Gloss”. Neile, kes ei saa ilma lakita, sobib hästi Goldwelli lakk “Magic Finish 3”.

See omab samuti niiskusekaitset. Õigesti valitud viimistlus ei tee juukseid raskeks, vaid jätab koheva ja loomuliku mulje. Viimistluse parimaks valikuks just teile konsulteerige oma juuksuriga.”

Soovitatavad tooted

Šampoon ja palsam “Dualsenses Ultra Volume”kerge volüümi jaoks: “DS Ultra Volume sprei”

Tihedamatele juustele annab paremat volüümi viimistlusvahud “Glamour Whip” või “Body Pumper”

 

Õhemate juuste jaoks kergemad viimistlusspreid “Kerasilk Volume Blow Dry Spray”

või Dualsenses Ultra Volume Naturally Full”, niiskuse kaitseks Diamond Gloss”, lõpetuseks kasuta niiskusekaitsega juukselakki “Magic Finish 3”.

 

 

 

 

 

 

 

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse’is, Hairline kauplustes ja internetipoes www.mylook.ee

Rohkem infot www.goldwell.ee. Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis.