Eesti moemaja IRIS JANVIER tähistas oma viiendat sünnipäeva neljapäeval, 21.jaanuaril, meeleoluka peoga.

Selle sündmuse puhul kogunesid lõbusale šampanjapeole IRIS JANVIER stuudiosse moebrändi parimad sõbrad.

Kihisevat pakkus J.P. Chenet ning üheskoos nauditi maitsvat sünnipäevatorti.

Külaliste rõõmuks astusid üles ka kaks üllatusesinejat. Õhtu juhatas sisse tõusev täht muusika taevas ehk Würffel ning hiljem astus külaliste ette juba paljude fännide südamed võitnud Noёp!

_85A4056 _85A4083 _85A4154 _85A4188

IRIS JANVIER tänab kõiki oma sõpru ja austajaid lõbusa sünnipäevapeo ja viie põneva aasta eest. Uute moodsate kohtumisteni!

Fotograaf: Erlend Štaub
Kliki SIIN et näha suurt pildigaleriid!

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Väga kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub päikeselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.