Eile toimus Estonia kontserdisaalis Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva puhul presidendi vastuvõtt ja meeleolukas pidu. See oli kahtlemata tähelepanuväärne õhtu ka kõigi Eesti moedisaini armastavate inimeste jaoks, sest külaliste seljas võis näha läbilõiget Eesti armastatud moedisainerite loomingust.

IRIS JANVIER moemajal oli suur rõõm ja au mitmeid naisi selleks tähtsaks päevaks riietada.
IRIS JANVIER vastuvõtu kleidid olid loodud igale kandjale just selleks sündmuseks, võttes arvesse naise stiili, soove ning muidugi ka hooaja moelõikeid ning värvitoone.
Ka peagi valmivas IRIS JANVIER kevadkollektsioonis saab näha trendikaid murtud toone, kevadiselt heledaid ja looduslikke värve. Uus kollektsioon on peagi saadaval IRIS JANVIER stuudios.
Seni aga kutsume teid imetlema IRIS JANVIER õhtutukleite, mis eilsel peoõhtul meie säravaid tüdrukuid kaunistasid. Rohkem pilte saab näha IRIS JANVIER kodulehel,  Facebookis ja Instagramis
12509208_966363023430829_5934681926580761770_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Väga kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub päikeselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.

blue dark light