IRIS JANVIER laitmatult väljapeetud sügiskollektsioon tutvustab hooaja tähtsamaid moelõikeid. Taas keskendutakse trendikate ja mugavate mudelite loomisele, kus fookuseks on puhtad siluetid, kvaliteet, viimistlus ja luksuslikud materjalid.
Uue kollektsiooni rõivad annavad enesekindlust ja sõltumatust, samas õhkub nendest ka nooruslikku elujõulisust ja energiat.
Lihtsaid lõikeid täiendavad elavad mustrid. Näha on klassikalisi ühevärvilisi lahendusi ning neutraalseid toone. Julged nahkdetailid ja elegantsed õhtukleidid defineerivad naiselikkust hoopiski uuel ja erilisel moel.
Hooaeg hooaja järel hoolitseb IRIS JANVIER selle eest, et Teieni jõuaksid vaid tõeliselt erakordsed kangad ja kaasaegne disain.

IRIS JANVIER uue kollektsiooniga saab tutvuda Tallinn Fashion Week raames 23.oktoobril Telliskivi Loomelinnakus.

Uue kollektsiooniga tähistatakse moeteoseid, mis mitte ainult ei defineeri 2015/2016 hooaega, vaid on ka targad ostud, millesse armutakse igaveseks.

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Väga kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub päikeselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.
IRIS JANVIER Facebookis