IRIS JANVIER* esitleb tuleval neljapäeval TALI disainipoes värskeimat loomingut kevad-suvisest kollektsioonist.

Kui hing ihkab uudset, helget ja oivalist, tule värskenda oma garderoobi koos IRIS JANVIERiga 12.mail TALI disainipoes (Kotzebue 33, Tallinn) kell 14:00-20:00.

Sellel ilusal kevadpäeval oleme kohal oma värskeima loominguga. Leiame koos Sulle uue lemmikkleidi meie menukast kevadkollektsioonist või uhiuute suvedisainide seast. Päeva meeleolu loovad hea muusika, jahe mullijook ning trendikas seltskond. Värskendavat jääteed pakub Club-Mate.

Kohtumiseni TALI-s!

Olete väga oodatud!
Ürituse leiate siit.

*IRIS JANVIER on Eesti moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid mõistlike hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega. Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Väga kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub päikeselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus. Moemaja koduleht asub siin ning Instagrami leiate siit.