Täna ilmus Eesti Otsib Superstaari 2015 võitja Jüri Pootsmanni singel „Aga Siis“ tulevaselt mini-albumilt!

Jüri Pootsmanni mini-album koos fänniraamatuga on saadaval 16. novembrist vaid Apollo poodides üle Eesti.

Mini-album sisaldab nelja uut lugu ning valmis koostöös Vaiko Epliku ja Sten Sheripoviga. Plaadilt leiab ka Spotify Eesti rekordi püstitanud superstaarisaate võidusingli „Torm“.
Mini-albumiga kaasnevast fänniraamatust saab lugeda lavatagusest elust, Jüri tegemistest, ambitsioonidest ning sellest, mis noort lauljat inspireerib. 28-leheküljelisest raamatust leiab seni avaldamata pildimaterjali ning sõna võtavad ka muusikud, sõbrad ja fännid.

Mini-albumi esimese singli „Aga Siis“ autor on Sten Sheripov ning lugu on alates tänasest eksklusiivselt Spotifyst kuulatav. „Uus singel on ikka väga-väga hea minu arvates! Olen ülimalt rahul, et sain Steni ja Vaikoga oma esimese mini-albumi teha. Salvestusperiood oli rahulik ja äärmiselt huvitav,” räägib Jüri. ”Kohati uskumatu mõelda, et ilmub plaat, kus saab kuulata minu häält, ja laule, mis on kirjutatud selliste kõvade meeste poolt. Muidugi ka see, et ilmub pisike raamat, kus räägin lähemalt endast. Üpris isiklik asi tuleb ja mina olen super-rahul.”

Pühapäeval, 29. novembril toimub Kohvikus Sinilind esitluskontsert. Jüri astub esimest korda suurele lavale koos enda äsja kokku tulnud bändiga, mille liikmeteks Joonas-Mattias Sarapuu, Siim Avango, Pent Järve ja Hans kurvits.

26. novembril kell 18:00 saab aga Solaris Keskuse Apollos kuulda uusi lugusid akustilises võtmes ning toimub ka autogrammisessioon.

Jüri Pootsmanni mini-album koos fänniraamatuga on saadaval vaid Apollo poodides üle Eesti. Ette tellides saab raamatu ja plaadi Jüri autogrammiga. Tellida on võimalik juba nüüd Apollo veebilehelt

Kuula Jüri Pootsmanni uut singlit „Aga Siis“ Spotifyst