Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Õigus unustada end hetkesse…

Me kõik vajame aeg-ajalt seda hetke, mil unustada kõik ümbritsev, heita kõrvale argipäeva mured ja kohustused. Leida endale koht, kus meil on selleks võimalus ja õigus, kus inspiratsioonil ei ole lõppu ning mõistusel on võimalus rännata sinna, kuhu me jalgki veel astunud ei ole. Asetada ennast erinevatesse rollidesse, elada sisse teiste inimeste eludesse. Õppida ja areneda, koguda tarkuseteri ja avastada maailma. Leida koht, kus unustada end hetkesse.…Rahva Raamat.

Hääletamine on lõppenud. Rahva Raamatu 50 € kinkekaardi võitis Eva-Maria Virnas. Palju õnne!

Ühelt IP aadressilt saad iga kuue tunni järel anda hääle oma lemmikfotole!

[fv id="72"]

Meeskond

Fotograaf: Kadri Tiganik ja Ingrid Masing

Stilist: Karita Kärmet

Jumestus: Anu Randmaa, Marie Mänd ja Margarita Gavrilova

Ehted: Expressions

Riided: Reserved

Rahva Raamatu 50 € kinkekaardi võitis Eva-Maria Virnas. Palju õnne!

Mida põnevat on on juba toimunud ja mida on oodata? Modellid kehastusid filmikangelasteks. Jutustasid negatiivse meedia tarbimise tagajärgedest.  Näitavad meile, et sport ei takista elamas. Huvitavad lokatsioonid ja situatsioonid, mis fotodel kajastatud, panevad meid ümberhindama oma seniseid tegevusi. Elu on väärt nimelt elamist!

Esimesel hääletusnädalal katsetasid influencerid uusi ameteid. CV Online teinud meie elu lihtsamaks ja kogunud kokku kõige ägedamad praktikakohad.  Vaata järele, millised praktikakohad on veel saadaval, enne kui keegi sinust ette jõuab!

Oleme ausad, isegi Eesti kõige ägedamad influencerid ei leidnud ühtki põhjust, miks ei võiks järgmine kord, sõpradega kokku saades, balletti vaatama minna. Vaata, mida tegid mõjuisikud Rahvusooperis Estonia ja kes kogus kõige rohkem hääli Rahvusooper Estonia hääletusnädalal!

Mida teeb influencer ilma korraliku kaamerata? Eelmisel hääletusnädalal nägid oma silmaga, mida kõike saab teha ühe Panasonic  hübriidkaameraga. Modellid kehastusid rollidesse, vaata kes kogus eelmisel nädalal kõige enam hääli!

Raamatute lugemisest võib sõltuvusse jääda, õnneks ei saa raamatud kunagi otsa. Vähemasti mitte Rahva Raamatus. Raamatute hääletusnädalal toome sinuni fotod, mis inspireerivad raamatutega lähemalt tutvust tegema!