YU Talent Media andis 5.nda hooaja kaanestaari konkursile avapaugu. Sel korral on modellideks Eesti top influencerid, kes kannavad fotodel sõnumeid, mis aitavad meil tulevikus paremaid valikuid teha.

Peaaegu kahe kuu jooksul konkursi vältel toimuvad pildistamised, mis leiavad aset stuudio35 ja teistes põnevates lokatsioonides. Modellid asetatakse omanäolistesse ja väljakutset pakkuvatesse situatsioonidesse. Kokku osaleb sel hooajal 7 modelli: Paljas Porgand, Victoria Villig, Liisa Pärnpuu, Hensu Gusta, Triinu Liis Epner, Rauno Raiesmaa ja Mariel Pähkel. Konkursil osaleb 7 loovtiimi, meeskonnad mõtlevad erinevate teemadega seotud fotolahendusi. Loovmeeskonda kuulub fotograaf, stilist ja copywriter. Modellidele seavad soenguid ja aitavad jumestada noored ja andekad ilutegijad.

Kokku toimub kahe kuu jooksul kaheksa fotosessiooni. Modellide eesmärk on oma fotole maksimaalselt hääli koguda.  Oma lemmikule saad hääle anda klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Enim hääli saanud osalejate nimed avaldame 9. aprilli õhtul. Seejärel hääled nullitakse ning järgmisel nädalal algab kõik otsast peale. Grande finale saab toimuma 25.mail, mil kuulutame välja võitja.

YU ajakirja kaanestaari otsingutel löövad kaasa sellised partnerid nagu: CV Online, Rahva Raamat, Rahvusooper Estonia ja Photopoint.

Toodetega sponsoreerisid A Le Goq `i poolt Aura smuutid ja Vitamineral joogid, Tere AS-i poolt kohukesed ja Paradiisi maiused, Balsnack`i poolt erinevate maitsetega kartulivahvlid ja Maru mahedikurullid. Kaanele pürgijad pildistavad üles andekad eesti fotograafid Marek Metslaid, Jürgen Niit, Marleen Maarand, Kristjan Juusu, Elina Lait, Eiko Lainjärv, Raimo Riberg ja Kadri Tiganik. Liikuva pildi panevad purki andekad videograafid Endrik Puntso, Kristjan Juusu ja Laura Taal. Stiili eest vastutavad stilistid Kadri Vahar, Karita Kärmet, Paula Kivimäe, Tiina Kärsna ja Berbel Lätt. Jumestuse ja soengutega aitasid kaasa Kärt Harolski, Janeli Kuusk, Laura Taal ja Külli Murdjõe. Jumestustoodetega toetas Essence Cosmetics ja soenguvahentidega Goldwell ja Trihholoogiakeskus. Ideede ja tekstide kirjutamisega on loovtiimidel abiks Endrik Puntso, Liisa Kivirähk, Hanna Rattasepp, Heleri Prants ja Kaidi Marii Kütt.

YU on ajakiri, kust leiad lugusid Eesti noortest talentidest, kes inspireerivad meid oma unistusi täide viima.  YU toob lugejani Eesti noorte ja andekate inimeste loomingu, räägib sihikindlate tegelaste loomevaldkonnas, hoiab kursis moe- ja ilutrendidega ning soovitab nii keha-, kui vaimutoitu.