Kevadnumbri kaanestaari konkurss on avatud

Konkurss koosneb seitsmest voorust. Finalistide eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda. Oma lemmikule saad hääle anda klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Jaga kindlasti ka oma lemmiku fotot, et kindlustada tema pääsemine järgmisesse vooru. Iga hääletusvooru lõppedes valib žürii kahe vähim hääli saanud finalisti hulgast välja edasipääseja, teine langeb paraku võistlusest välja. Uue hääletusvooru alguses edasipääsejate hääled nullitakse ning kõik algab otsast peale.

Hääleta oma lemmiku poolt SIIN

Žürii moodustavad: YU Magazine peatoimetaja Marlen Mais, Yes Right Models modellide mänedžer Alex Castaldi, Yes Right Models agentuuri Skandinaavia- ja Baltimaade esindaja Polina Rubtsova, YU Magazine ilutoimetaja Egle Ainumäe ning fotograafid Anna Kuriljonok ning Diana Olesjuk.

Grande finale saab toimuma 12.märtsil, mil kuulutame välja võitja.

Võitjale kuulub esikaanefoto ajakirja YU kevadnumbris, leping Yes Right Models modelliagentuuriga ning tahvelarvuti!

Konkursil osalevad: Sander, Kaspar, Johanna, Anete-Li, Doris, Getter, Elina ja Pauline.

Hääleta oma lemmiku poolt SIIN

FOTOSESSIOONI LUGU

Modellidega on selja taga esimene fotosessioon, mis toimus laupäeval, 21.jaanuaril. Tehtud pilte näed SIIN

Expressions esitleb suures valikus moetrende tervest maailmast. Kaanestaari konkursi esimene fotosessioon leidiski aset Expressionsi moeaksessuaaridega, mis sobivad nii vabaaja, kui ka pidulike rõivaste juurde ning erilisteks sündmusteks.
Yes Right Models modelliagentuuri manager Alex Castaldi ja YRM Balti- ning Skandinaaviamaade esindaja Polina Rubtsova korraldasid kaanestaariks pürgijatele päev enne võistluspildistamist laheda treeningpäeva. Selle tulemusena oli noortel modellidel võistluspäeval juba rohkem enesekindlust kaamera ees poseerida. Fotograafid Anna Kuriljonok ja Diana Olesjuk tegid oma tööd suure kire ja pühendumusega. Ülivahvad noored kõik, kellega koos töötada!
Stilist Alli-Liis Vandel koos Mohito, River Islandi ja Reservediga valisid võistlejatele sobilikud rõivad. Soengutiimi moodustasid Ilusalong RandRilu rõõmsad juuksurid Jaanika Miilmann ja Triin Kõrgmaa, kes kasutasid Kevin Murphy tooteid. Egle Ainumäe juhitud jumestustiimi kuulusid Triin Klaas, Triinu Halliste, Zoja Nova ning Viktoria Eva, kelle pintslite all ja Max Factor toodetega valmisid imekaunid meigid.
Täname Kaetud Lauad cateringi, kes meid pika päeva jooksul söögipoolisega kostitas!