YU ajakirja kampaania võitjat inspireeris Läti-reis sedavõrd, et joonistas mälestuseks imekauni pildi Riia vanalinnast. 

Aasta esimeses pooles kuulutasime välja kampaania, kus YU lugejatel, kes vormistasid 18.01–28.02.2016 endale või sõbrale ajakirja aastatellimuse, oli võimalik võita edasi-tagasi Lux Expressi bussireis kahele Riiga ning veeta kolm ööd luksuslikus Rixwell Old Riga Palace hotellis. Auhinna võitjaks osutus loosi tahtel Maris Juuse!

Maris on tänaseks võidu realiseerinud ning toimetusele ka lahkesti reisimuljeid jaganud. „Oleme õnnelikult reisilt tagasi ning võime öelda, et jäime reisiga väga rahule“, selgitab ta. Kampaaniavõitja sõnul võeti Riiast maksimum – külastati loomaaeda, jalutati vanalinna risti-põiki läbi jms.

Imeline pilt Riia vanalinnast valmis Marisel kuuetunnise bussisõidu jooksul ning inspiratsiooni sai ta just sellelt reisilt.

YUd tasub aga lugeda ja tellida, sest teemad on meil alati põnevad ja kampaaniad magusad. Nimelt on meil praegu käimas uus kampaania – loosime ajakirja aastatellimuse vormistajate vahel välja erakordse ja imekauni Perit Muuga kleidi, mis sobib ideaalselt koolilõpetamiseks või suvisteks pidulikeks üritusteks. Lisainfot selle kohta leiad YU kevanumbrist või siit.