Gucci, Versace, Prada ja Armani on Katrin Siska vaieldamatud lemmikud. Maailmarändurist elustiiliblogija ei hoia enda teada, et armastab luksuslikke brände ja näitab seda ka oma blogis katrinsiska.com ja youtube’i kanali videotes.

Ma hindan eripära ja kvaliteeti ning olen selle eest nõus rohkem välja käima. Näiteks kandsin ma nahast ning punutud metallketielementidega mahukat Hugo Bossi käekotti aastaid, enne kui sellest tüdinesin! Minu Versace lohvakad t-särgid ei näita ka teisel aastal vähimaidki kulumisjälgi!

Selle asemel, et iga kuu endale uusi asju osta, armastan shopata siis, kui ma midagi tõesti vajan või kui juhuslikult reisil olles midagi eriti ägedat leian,” räägib Katrin.

Värskeimad leiud (vt pilte) pärinevad Itaalia tuntud külakesest Serravallest, kus on koos hulk maailmakuulsaid kalleid ja soodsaid rõivabrände nagu Calvin Klein, Diesel, Iceberg, D&G, Ralph Lauren, Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Desigual jpt kõik kaunites poodides.

Serravalle on hästi armas koht, kus on mõnus nii šopata kui ka niisama hea ilmaga jalutada ja mõnes restoranis sõpradega klaasike punast veini juua. Satun sinnakanti tavaliselt kaks korda aastas ja hoian oma lemmikbrändidel ikka silma peal.

Siin mõned lahedad leiud:

Prada kingad

Miumiu needijalatsid

“Selle hooaja moevärvideks on muuhulgas ka punane ja must, nii et aastavahetuseks end riietega ehtima asudes ei pea pikalt pead murdma!” teatab Katrin rõõmsalt.

Versace kleit

 

 

 

 

 

 

Versace punane seljakott ja pilt värskest Voguest) – järeldus Punane ja must on moes!

Moes on ka tervislik eluviis, sellepärast jagab Katrin oma värskes retseptiraamatus “Rõõm toidust” lihtsat ja maitsvat menüüd igaks toidukorraks koos toitumisreeglitega. Kes tunneb, et ei tea, mismoodi kiire elutempo kõrvalt korralikult toituda, et heas vormis ja energiline olla, heitku raamatule pilk peale. Loe rohkem siit: http://katrinsiska.com/food/my-first-book-is-ready/