Helen Heinroos; Foto: Kersti Niglas

Helen Heinroos; Foto: Kersti Niglas

Kaunis soeng on justkui kroon peas, mis annab enesekindlust ja lisab tiivad…
Teada on, et volüümikate juuste saladus on kõrgekvaliteedilised tooted, mis tagavad soovitud tulemuse. Sel teemal, kuidas saavutada maksimaalne juuste kohevus ja läige, andis nõu juuksur Helen Heinroos, sest just temal on suurepärane kogemus parimate juuksevahendite valdkonnas.

 

“Esmalt hoidvus algab kõik juuste pesemisest. Parima volüümi saavutamiseks on Goldwell Kerasilk Volume šampoon ja palsam. Kõige lemmikumaks on minu salongil just Kerasilk Volüümi hooldustooted, sest need annavad mõnusa kohevuse juustele ja kerge niisutuse ning mis kõige tähtsam, lisavad volüümi juustele. Nad on Ideaalsed peenele karvale. Tulemust on näha koheselt. Kerasilk volüümitooted sisaldavad elastiini ja keratiini.

Enne juuste föönitamist tuleks kindlasti kasutada kuumakaitset, mis on juuste puhul A ja O. Stylesign Just Smooth sarja Smooth Control sobib ideaalselt kahustele juustele silendavaks föönitamiseks. Tema plussiks on ka see, et kasutades seda toodet väheneb juuste kuivatamisele kuluv aeg.

Mis puutub veel kohevusse, siis hetkel on mu lemmiktooteks Goldwelli uus Stylesign Ultra Volume Body Pumper, mis sobib hästi lühikestele kuni poolpikkadele juustele. Body Pumper on pumpvaht, mis annab föönitamisel hea kohevuse ja hoidvuse. Toodet võib kasutada ka pikkadele juustele, aga soovitus on kanda toodet juustele juurtest kuni õlgadeni. Pikemalt kandes jääks toode raskeks ja hiljem on raske föönitada. Pikematele juustele kasutaks uut lemmikut, blowdry toodet StyleSign Ultra Volume Soft Volumizer. See on kerge koostisega föönitamise eelne sprei, mis annab samuti väga hea kohevuse ja tugevuse juustele. Toode on ideaalne kasutada juuste kogupikkusel. Soengute loomisel on ülioluline kasutada kuumakaitset.

 

Soengu lõppviimistluseks on Goldwellil 2 erinevat lakki. Valik tuleks teha vastavalt sellele kui tugevat lõppviimistlust soovitakse. StyleSign Magic Finish on kerge keskmise hoidvusega viimistluslakk, mis jätab märkamatu ja elastse lõppviimistluse. Seda toodet pole võimalik üle-doseerida. Pärast kasutamist käivad näpud ilusti juustest läbi ja lisaboonusena saavutad mega läike. Valikus on ka Magic Finish aerosoolitu juukselakk, mis on pigem kuivav lakk, mida saab veel edasi sättida peale juustele kandmist. Kasutan seda just lühemate juuste puhul. Big Finish on tugevama hoidvusega lakk ja paljude klientide lemmik just kohevate soengute lõppviimistluseks.

Ja, et soeng oleks topelt ilmastikukindel, soovitan kõige lõpuks kasutada StyleSign Diamond Glossi, milles on on niiskuskaite ja läige koos. Igal tootel on oma eesmärk ja iga kasutaja leiab endale kindlasti lemmiku. Goldwelli viimistluse puhul on hea see, et toode imendub juustele ühtlaselt ja tulemus jääb loomulik ja püsiv.”

 

Viimistlustoodete tugevuse saab teada numbrite järgi:

0 – ei anna hoidvust

5 on kõige tugevam

Rohkem infot www.goldwell.ee

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse`s, Hairline kauplustes ja internetipoes www.mylook.ee.