The Body Shop’i ja Cruelty Free International kutsuvad üles keelustama loomkatsetamist kosmeetikatööstuses nii valmistoodete kui koostisosade puhul üle kogu maailma ja igaveseks ÜRO üldkogus vastuvõetava lepingu alusel. Tegemist on läbi aegade suurima kampaaniaga loomkatsetamise keelustamiseks kosmeetikatööstuses, mille käigus loodetakse petitsiooni toetuseks koguda 8 miljonit allkirja üle maailma. Kampaania eesmärk on loomadel katsetamise lõpetamine kosmeetikatoodete ja koostisosade tarbeks igal pool ja igaveseks.

Loomkatsete näol on tegemist globaalse probleemiga, sest üle 80% riikides ei ole kosmeetikatööstuses kasutatavate koostisainete või toodete loomkatsetamist keelavaid seadusi. Loomade piinamine jätkub vaatamata sellele, et eksisteerivad usaldusväärsed alternatiivid.

Allkirju petitsiooni toetuseks saab anda kõikides The Body Shop kauplustes üle Eesti. (Tallinnas: Viru Keskuses, Kristiine keskuses, Rocca Al Mare keskuses, Ülemiste keskuses. Pärnus: Port Artur 2. Tartus: Tasku keskuses.

Petitsiooni saab allkirjastada veebis SIIN