Keskkonnasõbraliku kudumibrändi Story of Afterlife uut kollektsiooni tutvustava näituse “Expose” avamine toimub Tartu Loomemajanduskeskuse kohvikus Spargel reedel, 15. septembril kell 19:00.

Näitusel põimuvad üheks tervikuks fotod imelistest Eesti inimestest just siin ja praegu, nende ilusad ja erilised lood ning Story of Afterlife uude kollektsiooni kuuluvad kudumid, pakkumaks vaatajale inspiratsiooni ning innustamaks seeläbi uute lugude sündi.

Näituse fotode autoriks on noor ja andekas moefotograaf Julia Shashkina ning näituse kujundajaks Kaisa Reimand. Lisaks esitletakse näituse avamisel ka fotodest ja selle juurde kuuluvatest tekstidest valminud Story of Afterlife inspiratsioonimärkmikku ning värsket zero waste põhimõttel
valminud t-särgi kollektsiooni.

Selleks, et lisada õhtusse killuke maagiat, on appi võetud ka iidne voltimiskunst. Nimelt ütleb uskumus, et kui ühte tegevust korrata 1000 korda, siis loob see soodsa pinnase oma soovide maailma lahti laskmiseks. Story of Afterlife’l on ligi 800 soovilindu juba valmis volditud ning avamisõhtul saavad ühineda ka kõik külastajad, saates seeläbi teele ka oma soovid. Lisaks on ainult näituse avamise õhtul võimalik kuulda ja näha juba Story of Afterlife Hooandja videost tuttavat imelist tantsu-muusika kooslust Eline Selgise ja Meije esituses.

Story of Afterlife on kudumibränd, mille valikust leiab unikaalseid, keskkonnasõbralikke ja stiilseid kampsuneid, mis valmivad koostööna Uuskasutuskeskusega.