Kõik naised ihkavad endale pikki ja tihedaid ripsmeid. Me ei saa muuta enda ripsmestuktuuri, aga õnneks saame kaasa aidata sellele, et ripsmekarvad muutuksid tugevamaks ja kasvaksid pikemaks. On olemas paljusid erinevaid ripsmeseerumeid ja -palsameid, käsimüügis kui ka retseptiravimina. Samuti on võimalik neid ka ise valmistada. Siin on paar lihtsat nippi saavutamaks unelmate ripsmed!

1. Riitsinusõli e. Kastoorõli
Vitamiini- ja mineraalirikas kastroolõli soodustab ja stimuleerib karvakasvu. Õli kasutamiseks ripsmehooldusvahendina kanna seda ripsmetele ja laugudele vähemalt korra päevas. Pealekandmiseks kasuta vatitikku või ühekordset ripsmeharja. Tehes seda reguraalselt ja pikemaajaliselt, muutuvad ripsmed elujõulisemaks ning saavad kasvada pikemaks.

2. E-vitamiini ripsmepalsam
Tõhusa tulemuse saavutamiseks võid kasutada ka E-vitamiini. Seda leiad kapslite ja õli kujul igast hästivarustatud apteegist. Kasutamiseks purusta paar kapslit või tilguta mõni tilk õli väiksesse anumasse või taldrikuservale. Pane tähele, et sa näppudega õli ei puudutaks. Kasta vatitikk vitamiiniõli sisse ning kanna seda ripsmepiirile kaks korda päevas (õhtul enne magamaminekut ja hommikul enne meigi pealekandmist). E-vitamiin ennetab ripsmete väljakukkumist ja hõrenemist ning soodustab karvakasvu.

3. Kookosõli ripsmeseerum
See lihtsasti valmiv seerum on ideaalne tundlikele silmadele. Sega kokku kookosõli, oliiviõli ja E-vitamiini õli. Kõik koostisosad peavad olema võrdsetes kogustes. Kanna segu puhastele ripsmetele ühekordse harja või vatitikuga. Oliiviõli teeb ripsmekarvad tugevamaks ja aitab kaasa nende kasvule. Kookosõli ei ärrita silmi ja niisutab ripsmeid sügavuti.

Varu kannatust, kuna nähtavaid tulemusi ei saavuta üleöö. Kanna seerumit ripsmetele igal öhtul enne magamaminekut, et see saaks rahulikult oma tööd teha, kuni sina mõnusat und naudid. Paari kuu jooksul on ripsmekarvad tunduvalt tugevamad ja nähtavalt pikemad, aga see ei tähenda, et peaksid hoolduse lõpetama. Ilusa tulemuse hoidmiseks soovitan jätkata ripsmeseerumi pealekandmist igapäevaselt või üle päeva.

Tõestamaks, et nipid toimivad, tee pilt ripsmetest enne ja pärast seerumi(te) kasutamist ning jaga seda ka meiega!