Selleks, et saavutada imekaunid suurepärase kvaliteediga lokid kodustes tingimustes, peaks eelnevalt omama lokitange ja Goldwelli Stylesign viimistlustooteid, mis tagavad  soengule püsiva ja hoidva tulemuse. Siin on mõned lihtsad juhised, kuidas seda kõike teha kodus ja saavutada salongiväärseid tulemusi.

Esmalt jaga juuksed sektoritesse, kinnitades klambriga pealaele ülemiste juustekihi. Lokkide tegemist alusta  kõige alumise kihiga. Kui sul on tavapärasest tihedamad  juuksed, siis jaga juuksed vähemalt kahte sektorisse, et osad salgud ei jääks töö käigus vahele.

Nüüd jaga juuksed salkudeks, kuid arvesta, et valides  õhemad  salgud, on rohkem tööd ja pikem ajakulu, kuid seda paremini püsib  lokk ja lõpptulemuseks on kohevam soeng.  Enne kuumtöötlemist pihusta juustesse Goldwell Stylesigni lokispreid Twist around. Kaitseb juukseid kuni 200 kraadise kuumuse eest ning pakub tuge lokkide tegemiseks, kaitstes UV-kiirgusest, kuumusest ja värvimisest tingitud kahjustuste eest. Toodet tuleb pihustada kuivadesse juustesse enne kuumusega töötlemist. Kui soovid, et lokk jääks veelgi paremini püsima ja kinnituks paremini, kinnita kuumtöödeldud lokk uuesti  kokku  tagasi väikeste klambritega (3. pilt), tulemuseks on dramaatilisem lokk.

               

        

Jätka lokkide tegemist, liikudes ülemise sektorini välja kuni saavutad tahetud tulemuse. Kui   jõuad viimase sektorini, arvesta kuidas kannad seitlit. Hiljem kui juuksed on puutunud tootega kokku ja neid on kuumtöödeldud,  on seitli modelleerimine keerulisem.

Viimistle lõpptulemus Goldwelli  Magic Finish lakiga. Läiget andev juukselakk annab juustele kerge ja paindliku hoidvuse, mis tagab loomuliku liikuvuse.

 

Et juuksejuured oleksid veelgi enam tõstetud,  pane enne soengu tegemist rätikukuivadesse juustesse Goldwelli juuksevahtu Glamour Whip. Glamour whip annab tuhmidele ja stressis juustele kauni läike. Lisab kohevust ning annab tugeva kuid elastse hoidvuse. UV-, kuuma- ja värvikaitsega. Hoidvus 3. Kanda niisketesse juustesse.

 

Peale kohevusvahtu on võimalik kasutada Goldwelli Stylesign Naturally full kohevusspreid.

Föönitamiseks ja lõppviimistluseks sobiv kohevussprei on  õhukestele, peadligi hoidvatele juustele. Annab elavat ja loomulikku kohevust ilma neid kleepuvaks ja raskeks tegemata. Õhukesed juuksed saavad koheselt kauni välimuse ja loomuliku hoidvuse. Kohevus püsib kogu päeva vältel ning toode sobib  ka soengu värskendamiseks järgmisel päeval. UV-, kuuma- ja värvikaitsega.

Rohkem infot www.goldwell.ee

 

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse’is, Hairline’i kauplustes ja internetipoes.

www.mylook.ee